Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha hosszabb útra mentek pl....

Ha hosszabb útra mentek pl. vonattal, akkor hogy oldjátok meg a dohányzást?

Figyelt kérdés
Amióta nem lehet dohányozni a vonatokon?

2012. márc. 23. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Kibírjuk.
2012. márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Elektromos cigivel. Úgy meg oldottam, hogy át is szoktam rá.
2012. márc. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Elsősorban kerülöm a vonatot emiatt, ha tehetem marad az autó, ott még lehet cigizni. De persze a benzin drága és csak egy kocsi van a családba (meg mondjuk a pasimnak van autója, ha ő ráér). Mondjuk nagyon hosszú vonatutam még szerencsére nem volt (másfél órásnál)a tiltás óta, én "becigiztem" előtte, azaz elszívtam közvetlen indulás előtt (illetve a fenét, az állomás előtt, mert már ott sem lehet) 3-4 szálat zsinórban, aztán vártam a végét, aztán már cigivel a számban szálltam le a vonatról. Na majd a nyáron a Balaton vonattal lesz érdekes. Szerintem fél doboz cigi előtte :D (na jó nem).

Amúgy én sem értem, hogy a dohányzó vagon tök jó megoldás volt, beültem oda és simán rágyújtottam, ha cigiznem kellett, a többi utas is szívta körülöttem, nem arról volt szó, hogy "szegény nemdohányzókra fújtuk". (Na jó a pasim nem cigizik, de beült mellém a dohányzóba egyedül ő volt ott nemdohányzó. De felajánlottam neki, hogy üljön Nemdohányzóba és majd csak átmegyek a dohányzóba egy cigire, de ő azt mondta nem zavarja. Bár mellettem már megszokhatta xDD).

20/L

2012. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azért tiltották meg a vonatokon is a dohányzást, mert rendszerint a dohányzók azt csinálták, hogy a nem dohányzó részre ültek le, majd mikor épp rákívántak, átmentek a dohányzóba.

A probléma az az, hogy annak nem volt helye a nem dohányzóban, aki tényleg nem dohányzott, így szívhatta a füstöt a dohányzóban (barátommal nem egyszer volt ilyen...)

2012. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Bemész a wc-be, kinyitod az ablakot nyugodtan elszívsz egy cigit, utána büdös se lesz mert a menetszél kiszívja a füstöt. Max azthiszik hogy nagydolgod volt.
2012. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó a legjobb:DDDD
2012. márc. 25. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Énis ígycsináltam :D
2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha valaki másfél-két órát nem bír ki, az orvosi eset. Ezt komolyan mondom. Na meg akkor a munkahelyén hogy bírja? Biztosan közalkalmazott, mert különben nem lenne óránként cigiszünete.
2012. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na hát velunk az volt hogy ev végén az osztályal lementunk a balatonra 3 napra és hát vonattal mentunk. En nem is tudom milyrn volt az a vonat amivel mentunk. Ilyen regebbi fajta. Olyan volt a vagon hoy kozepen az a megszokott vonat belso ( nem a kabinos) es a ket vegen egy kis resz ahol fel lehetett szallni es ules is volt ott.(kicsit olyan volt ott mint egy villamos) De ag a rendes utazo resz tol el volt zarva ey ajtoval. Mi páran haverok. Odaultunk. Ott volt egy csavo elejinte az elektromos cigit szívtuk. Es hat a csavot nem zavarta. Oke. Ablak le. Es ragyujtottunk. Akkor igy oldottuk meg. De at kelett szalnunk. Es az a vonat mar nem ilyen volt. Na ott mi is a wc ben oldottuk meg.
2016. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!