Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzik a leendő apa, káros...

Dohányzik a leendő apa, káros a majdani kisbabára?

Figyelt kérdés
Megpróbált leszokni, de nem ment neki. Tényleg megpróbálta. Napi 10 szálat szív már 20 éve.
2012. márc. 28. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Az a káros, ha az anyuka szívja. Persze a passzív dohányzás káros lesz a gyerekre is szerintem.
2012. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Otthon nem dohányzik a lakásban, de mielőtt a kocsiba beül, igen és sokszor ha beülünk az autójába, ott is beszívjuk a füstöt. Hát sajnos ez van. Én meg kisbabát szeretnék, ő is, s meg is próbálta, de nem megy neki. Elhiszem, mert tudom, hogy megpróbálta, de nem könnyű. Ezt a békát sajnos le kell nyelnem, ha akarok még kisbabát. Akkor szerintetek nem lesz nagy baj?
2012. márc. 28. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném hogy nagy baj lenne, persze jönnek az ellenlábasok, hogy halálos a dohányzás meg ilyenek.
2012. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is dohányzásellenes vagyok, de most ez a helyzet. Amúgy élből utálom a cigit, csak félek, hogy mi lesz, lesz e baja a babámnak?
2012. márc. 28. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parás vagy, kérdezz meg orvost.
2012. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

A dohányzás károsítja a spermát is.

Apukának és neked meg küldök egy linket. Lehet, hogy le sem kell szoknia. Olvassátok át, persze ha baromságnak tartod dobd ki a lomtárba, de hidd el, működik. Nagyon! Pont ezért támadják!


[link]

2012. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, én egyetértenék a megoldással, de a páromnak ez nem felel meg. Tényleg, higgyétek el, nem egy bunkó alak, akit nem érdekel, de amikor rászokott, még ilyesmire sajnos nem gondolt, de most azt igérte, hogy csak egy-egy szálat fog elszivni egy nap, de szerintem mindegy. Ha már egyet elsziv, az is okozhat bajt.
2012. márc. 29. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!