Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egézséges vagy káros a szervez...

Egézséges vagy káros a szervezetre a vízipipázás? Hogyan hat a szervezetre?

Figyelt kérdés
Párom és a haverjai vízipipáznak szerintük ez egézséges,de én ebben nem vagyok olyan biztos.
2012. márc. 19. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kevesebb káros anyag van benne mint a cigiben
2012. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kevesebb de még is van benne káros anyag. Vagy is akkor ez is a szervezetre káros,nem egézséges. Jól mondom?
2012. márc. 19. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem egészséges, igaz, kevésbé ártalmas, mint a normál pipa. Ennek az az oka, hogy a víz kiszűri a kátrány egy részét, másrészt hűvösebb a füstje, ami kevésbé irritálja a nyálkahártyát mint a meleg vagy forró füstöt adó pipák, pláne a cigaretta.
2012. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nem viszed túlzásba akk jó
2012. márc. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ha káros akkor miért mondják azt akik vízipipáznak hogy ne az ilyen gyakori kérdések oldalt nézzem meg hanem a hivatalos oldalakat ahol orvosok igazolják,írják úgymond alá hogy semmi ártalmas nincs benne?! :/
2012. márc. 20. 10:20
 6/12 anonim válasza:

1.Nem káros a pipa..Hanem inkább élvezetes..Ugye hát a ciginél nem károsabb,Pipát max. 2x szívsz egy héten,a nikotin ki tud tisztulni,cigit 4-7x egy nap..

2.Az orvosok csak találgatnak..Vagyis a legtobb orvos.

2012. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van aki minden nap vagy majdnem minden nap vízipipázik.
2012. márc. 30. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A harmadik vagyok ismét. Ezt írtad, illetve kérdezted:

"De ha káros akkor miért mondják azt akik vízipipáznak hogy ne az ilyen gyakori kérdések oldalt nézzem meg hanem a hivatalos oldalakat ahol orvosok igazolják,írják úgymond alá hogy semmi ártalmas nincs benne?! :/"

Ha találsz "hivatalos" oldalakat, ahol az orvosok biztatnak vízipázásra, küldd el nekem is, mert én olyat még nem láttam! Ha shiazo kristállyal szívod, akkor is káros, mert a széntablettából lesz füst, és abban kátrány, korom van és az az ártalmas elsősorban. Próbáld ki inkább az elektromos cigarettát, ha már játszani akarsz! (ecigiforum.com)

2012. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már elnézést én nem dohányzom,sosem próbáltam ki,lehet hihetetlenül hangzik de ez így van,és ezáltal az elektromos cigi sem érdekel. Vízipipát sem próbáltam még ki ezt sem szándékozom a jövőben sem. A kérdésem nem arról szól/szólt hogy én csinálom. Ha én csinálnám valószínű nem érdekelne hogy káros-e vagy sem így nem raktam volna fel a kérdést. És azt hogy orvosok szerint nem káros,hogy állítólag van ilyen oldal,én erről nem tudok,nekem azt úgy említették párom haverjai..
2012. márc. 31. 10:28
 10/12 anonim válasza:
Hiába mondják,hogy nem,akkor is káros,mert nikotin így is-Úgy is .
2012. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!