Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros az ha valaki a...

Mennyire káros az ha valaki a házban dohányzik és plusz még a szobában is? Többi lent

Figyelt kérdés

Naponta 4 doboz cigit szív el az illető.A konyhában a folyosón a wc ben a fürdőszobában és a hálószobában is cigizik. Este is felkel azért hogy szívjon pár szál cigit úgy hogy közben a társa mellette alszik.Akkor is ha éppen eszünk :(

Szerintetek ez mennyire rossz? MI erről a véleményetek??


2010. jún. 10. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A társának vagy neki?

Mert neki szerintem oly mindegy ekkora mennyiségnél már (nem vagyok antidohányos, de a négy doboz éds az éjjeli felkelés nagyon sok!)

A társának is káros, legalább a hálóban mikörben alszik ne, bár a legjobb lenne ha egy helyiségre korlátozná, ahol tud szellőztetni.

2010. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Borzalmasan káros. Mindenkinek! Annak is, aki szívja, de annak is, aki a füstjét kénytelen belélegezni. Sőt, a passzív dohányzást még ártalmasabbnak tartják.
2010. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
első: Mindkettőre értettem szerintem is borzalmas és felháborító
2010. jún. 10. 19:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy fér bele az idejébe egyáltalán 4 dobozt elszivni? Jézus ezt el se tudom képzelni,pedig én is dohányzok (fél doboz/nap)..amugy iszonyat káros mindenkinek.
2010. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 éven belül megoldódik.
2010. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Basszus,ha egész nap csak bagózik,akkor mikor keresi meg az árát?!

Bocs...

2010. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
napi 4 doboz?nem sokára "megoldódik" a probléma ha így folytatja..ez iszonyatosan sok pedig én is dohányzom.
2010. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!