Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem normális, hogy nem is...

Nem normális, hogy nem is hiányzik a cigi? Ezt már nem értem.. Muszály idegbetegnek lennem a leszokáshoz?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam nagy dohányos, max. buliban gyújtottam rá, de mióta megismertem a páromat, szívtam vele egyiket a másik után, mert zavart.Nem tudtam letenni a cigit, ennek már kb.7 éve.Körülöttem mindenki próbálkozott, senkinek nem sikerült, addíg állandóan engem szekáltak, hogy le kéne szoknom, amire mindíg csak annyit mondtam, leszokok, ha akarok.Most 3 napja nem cigizek, nem is kívánom, nem is kell! Soha többé egy slukk sem.Elvonási tünetem persze van, pl. hasmenésem volt két napig, fájt a fejem is, és igen, én is ekindulok egy nap többször, hogy rágyújtok.De menet közbe eszembe jut, hogy ja, én nem is cigizek.Mellettem ülve gyújt rá a párom, büdös, de nem zavar, mert nem akarok rágyújtani.Rengeteg olyat hallok, olvasok, hogy ilyen nincs, mert aki azt mondja, hogy így szokott le az hazudik.Muszály ordítva, családot kikészítve leszokni????????????
2012. márc. 29. 11:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na, ezek tényleg jó esnek:) Ma is lekísértem a páromat cigizni a teraszra.Eszembe nem jutott,hogy egy slukkot is szívjak, bleee....sőt, inkább megerősít,hogy ez nekem nem kell.Biztos vagyok benne, hogy egy hónap, vagy egy év után is így lesz majd. :D Utolsó akkor neked is kitartás!!!
2012. márc. 29. 21:33
 12/15 anonim ***** válasza:
muszáJJJJJJJJ
2012. márc. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ha megkérdezhetem?

Mielőtt megismerted a párodat mennyi ideje gyújtottál rá néha néha?

Mennyit szívtál el egy nap?

Szerintem nem voltál nagyon rászokva ha ilyen ügyesen letetted:)

2012. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

24 vagyok, van gyerekem is, de megmondom őszintén (gyűlölöm érte magam), volt, hogy terhesen is elszívtam egy-egy cigit.

Napi egy doboz 6, vagy 8 milis cigi elment, ritkán maradt másnapra, tehát nagyon rászoktam.Aztán betellt a pohár!!! Most már ez a 6, napom cigi nélkül.A tegnapi napon kívül elég jól megvagyok.És az is segít, hogy itthon mindenki bagózik, és látom, hogy milyen gusztustalan, és milyen büdös.

6 nap alatt nem szívtam el kölzel 114 szál cigit, és spóroltam 4020 forintot.

Nehéz, de mindíg az van előttem, hogy azért a két percért nem éri meg!

2012. ápr. 1. 09:45
 15/15 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, csak így tovább:)

Párodnak is le kellene tenni.

Szerintem neki is sikerülni, mondd el neki, ha leteszi lesz esélye rá hogy látja felnőni a gyereket.

Hány éves a gyereked?

2012. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!