Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátnőm rossz társaságba jár?

A barátnőm rossz társaságba jár?

Figyelt kérdés
Külön kis csapatunk volt a lányokkal, de egy hónapja a legjobb barátnőm más csapatba kezdett járni. Isznak, cigiznek, drogoznak. Kértük őt szépen, csúnyán, de nem fogadott szót, pedig nagyon szeretném. Hogyan tudnánk innen ki szoktatni? A cigit hogyan tehetné le?
2009. jún. 16. 17:21
 1/6 A kérdező kommentje:
még csak 13 éves lesz júliusban :((
2009. jún. 16. 17:22
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
szerintem szolj a szuleinek.
2009. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen egyertelmu,hogy ide a szulok segitsege kell.A baratnod meg nagyon fiatal,eppen a ,,befolyasolhato'' korban van.Ha az uj baratok ilyen hatassal vannak ra ilyen rovid ido alatt,akkor sajnos rad nem fog hallgatni...magatol pedig nem sok esely van ra,hogy ilyen fiatalon kilep abbol a bandabol,meg szuksege van par evre meg beno a feje lagya es rajon,hogy helytelen amit tesz,csak addigra mar lehet keso lesz...mindenkepp szolj a szuloknek az o erdekeben!
2009. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Nézd,a barátnőd döntött. Elhiszem,hogy szeretnéd hogy visszaálljon a ti csapatotokba,de ha beköpöd,ugyanúgy a rosszakhoz fog menni,mert bennetek már nem fog bízni. Ha van esze,akkor leáll,mielőtt nagy baj lenne. Cigit pedig akaraterővel teheti le.


Kérdezd meg,miért hagyott ott titeket? Kérdezd meg,hogy mit tudnak azok a divat-lezüllöt haverjai adni,amit ti nem. Próbáld rávenni,hogy elkezdjen gondolkodni,hogy veletek jobban jár mint a rossz bandával.


Remélem tudtam segíteni!

2009. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell próbálni a lelékre beszélni, akármennyire is az a tapasztalat, hogy hiába. Szerintem én züllött fiatal voltam mondhatni, de lehet, hogy néhány "pofon" kijózanított volna, ha valaki velem szemben a sarkára áll. És persze lehet, hogy felnőtt beavatkozás sem árt, ha kiskorúként tiltott szerekhez nyúl, abból természetesen nagy baj lehet mind egészségügyileg, mind jogilag. Persze ezt mindenki tudja. És mégis...
2009. jún. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2009. jún. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!