Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire érződne így a cigiszag?

Mennyire érződne így a cigiszag?

Figyelt kérdés
Nos ha egy szál rövidnadrágba meg pólóba el szívok egyetlen egy szál cigit,az mennyire fog megérződni rajtam?Utána rágóznék,befújnám dezodorral,és jó 1-2 órát sétálnék,tehát mire hazamennék kiszellőzne? Nem akarok rászokni csak 1 szálat kipróbálok,és több eszem van annál,hogy rászokjak. :)
2012. ápr. 19. 20:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Értemde én sportolok,szóval egyáltaláén nem célom rászokni,és szerintem valahol ez is akarat kérdése.. Aki gyenge az rászokik,én erős vagyok,ellent tudok állni, csak kipróbálnám és kész. Nem akarom tönkre tenni az életem ennyi idősen.
2012. ápr. 19. 21:03
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha erős vagy nem fogsz így járni:)

[link]

2012. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha megvolt a kipróbálás, légy szíves írjál élménybeszámolót.
2012. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Miért?amúgy egyáltalán nem biztos h kipróbálom,még alaposan átgondolom
2012. ápr. 19. 22:00
 15/22 anonim ***** válasza:

Ok, helyes, nem kell elkapkodni, rá érsz még kipróbálni később is.

Kíváncsi vagyok neked milyen lesz először.

2012. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Egyébként miért nem mondod otthon azt, hogy melletted cigizett valaki pl. a buszmegállóban vagy mit tudom én..?
2012. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Próbáld csak ki, ha kíváncsi vagy! Szabad levegőn fél óra alatt kimegy a szaga, főleg ha ezüstöt veszel a dunhillból.

Kézmosás, fogmosás és szellőzés a lényeg, de tényleg nem vészes, főleg ha csak egy alkalommal csinálod.

És a csikket el ne dobd, mert az ismerősöm fia úgy bukott le, hogy a közterületesek egy csekkel jutalmazták.

2012. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez településenként eltérő.

Szerintem úgyis este fognak rágyújtani.

2012. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad kérdező? Milyen volt?
2012. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Általában minden dohányos megállapítja magáról, hogy nem fog rászokni. Aztán rászokik. Azok is akik sportolnak. Ez nem jelent ebben az esetben semmit. De hát mindenki a saját bőrén tapasztal.
2012. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!