Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miután cigiztem higy szedjem...

Miután cigiztem higy szedjem le a cigiszagot a kezemről/ruhámról? Bevált ötletek?

Figyelt kérdés
Antibagósok kíméljenek!!
2010. máj. 12. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Antibagós vagyok, éppen ezért a személyes tapasztalatom az, hogy ha szintén antibagós elől akarod eltüntetni a szagot, akkor az nagyon nehezen fog menni!

Próbálj jó alaposan szappannal kezet mosni, majd HiGeen anti bakteriális kézfertőtlenítővel bekenni. Ilyet minden nagyobb áruházban, illetve drogériában lehet kapni kb 5-600 ft-ért (folyékony szappanok között keresd). Mivel alkoholos és illatos is, ezért elég jól tisztít és szagtalanít, hogy a cigi szagot eltünteti-e sajnos nem tudom, de egy próbát megér.

2010. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

A cigiszag nem olyan dolog, amit leszedsz mint egy hajszálat -.-" "dohányosként" ezt tudhatnád (mellesleg bármibe fogadok hogy may 16 vagy és anyucitól vagy betojva)


Menj sétálni valami szeles helyre, hogy kiszellőzz. De aki nem dohányzik, rögtön fogja érezni rajtad, ha nem sokkal utána találkoztok.

2010. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a szüleid elől akarod eltüntetni, akkor legyen nálad mindig valamilyen erős illatú spray, vagy testpermet.Azzal a hajadat is befújhatod,a ruhádat is, és a kezedet is. Rágó, meg erősen mentolos cukorka, nem pont tic-tac, mert az elég enyhe, hanem inkább halls , vagy negro.

Én így szoktam, és nem szokták megérezni rajtam, esetleg csak hogy túl illatos vagyok:D

Ha pedig a kérdést higiénailag kérdezted, akkor én is a kézfertőtlenítőt tudom ajánlani, hisz azt bárhová magaddal viheted.

2010. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
egyél narancsot :)
2010. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
a ruhát pedig gőzöld ki gőz felett :D
2010. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

antibagós vagyok, lehet, hogy piszkosul jó a szaglásom, de a szinte mindig tudom, hogy dohányzik-e a beszélgetőpartnerem....mivel a szag nem a kezeden van, hanem a pórusaidból áramlik ki az izzadsággal a sok méreg!!!


kicsit segít, ha valami erős antibakteriális kézmosót használsz, de egy antibagós még így is meg fogja érezni a szagot

2010. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem volt aktív dohányos párom, és sajna tapasztalatból mondtam amit mondtam. Egy sima kézmosás, vagy dezodor nem tünteti el a kézről a szagot, ruháról lehet. Ha egy "antibagós" megszagolja a kezed, kézmosás után is érezni fogja, ezért javasoltam az alapos kézmosást + a fertőtlenítőt, hátha... Amúgy ez a kézfertőtlenítő bármilyen esetben jól jöhet (ha ragad a kezed vagy bármi), szóval még rejtegetni sem kell. Arra lett kitalálva, hogy akkor is tudj "kezet mosni", ha erre amúgy nincs lehetőséged. Bár gondolom a szülők amíg nem fognak gyanút annyira nem ásnak mélyre, hogy a gyerek kezét szagolgassák :)
2010. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

Sehogy, ez a szép benne...

Én már fél éve leszoktam a cigiről de még néha most is érzem a bőrömön. Elég maradandó dolog ez... anyuci meg úgyis megérzi, próbáld kerülni amíg te is találsz egy jó leszokási módszert.

2010. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

lol.

mond el anyádnak, és akkor nem kell "leszedni" a cigiszagot.

2010. máj. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
82%
Attól függ, ha szülők elől akarod eltüntetni a nyomokat, akkor ők szoktak e direkt szaglászni? ismerek olyat, akit ellenőriznek, ő falevelet rak a 2 ujja közé, úgy szívja a cigit, aztán rágózik, de nem tudom mennyire hatásos ez a faleveles dolog:D amúgy morzsolgass el pár tűlevelet fenyőfáról szerintem cigi után
2010. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!