Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék már jó ideje egy vízipipát,de a szüleim nem hiszik el hogyha shiazoval pipáznék akkor az nem káros.Hiába kerestem utána cikkeknek amik leírják hogy semmi bajom nem lesz tőle,mindig az a válasz hogy nemtudhatod hogy milyen mellékhatásai vannak.Esetleg valami tanács hogy hogyan nyuktassam meg őket?A válaszokat előre is köszi!
2012. ápr. 23. 21:57
 1/8 anonim válasza:
Szerintem első lépés az lenne ha megtanulnád hogy az nem nyuktassam hanem nyugtassam.:)
2012. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért nehéz ez az ügy, mert az ő idejükben ez még nem volt elterjedve. Mármint a vizipipa, s csak azt hallják ki belőle h pipa meg h füst meg káros meg minden..A vizipipa egyébként shiazoval is káros kicsit az égés miatt (szén) asszem, de tényleg nem vészes. Dohánnyal még neccesebb lenne mert nikotin nagyon erős függőséget tud okozni(3 évig cigiztem nagyon nehéz vt leszokni).

Akkor tudnád meggyőzni őket nagyon könnyen, ha vmi olyan ember mondja nekik h nincs vele gond, akire "felnéznek" vagy ha nem is néznek fel, de adnak a szavára. Gondolom te még elég fiatal vagy (13-14re teszlek tippre) azt gondolják csak meg akarod őket győzni egy olyan dologrol, ami veszélyes. Vszínűleg akármennyire is monddod majd nekik, annál jobban ellenzik.

Sok sikert ha ez tényleg ennyire fontos neked, remélem eléred:))

2012. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ez tényleg jó ötlet amit te írtál 3.válaszoló.Megpróbalok majd egy nálam okosabb embert megkérni hogy ő mondja a szüleimnek:) Egyébként 14éves vagyok.
2012. ápr. 24. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
4 év és nagykorú leszel:) Hamar eljön, kilehet bírni.
2012. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
SZntem hajts 1 cigit nekik :D amég ők szíják azt te pipázol hehe amm csak poén.... Figyelj mutass nekik neten konkrét leírásokat hogy nem káros stb de a szülők ilyenek :D megkell szokni
2012. ápr. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. A vízipipára ugyanazok a törvények vonatkoznak, mint a dohányra, cigarettára, akkor is, ha nem dohányt raksz bele,

=>

azaz 18 év alatt tilos és büntethető.

Mivel 14 vagy, ezért a szüleidet büntetnék.

2012. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyuktassam xD

nagyon nagy,itt mindig jókat lehet röhögni:D

2012. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!