Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen előnyei vannak a...

Milyen előnyei vannak a dohányzásnak?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy segít a szociális életmódban(beszélgetés más cigisekkel), van valami más? Én most lettem túl az első dobozon (még fiatal vagyok :P) De nemtom, szédülök meg nyugi van, de mást nem érzek? Ennyi lenne?

2012. ápr. 25. 18:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem legyen az utolsó, nagyon könnyen rá lehet szokni ennyi idősen, észre sem veszed és már függő is vagy.

Nem lenne jó ha így járnál

[link]

én 19évesen próbáltam ki nem szoktam rá.

f/28

2012. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Egy igazi troll válasza:
100%

Szia. 19 éves srác vagyok. Én is 15 voltam az első szál cigimnél. Én is a szocializáció miatt kezdtem el szívni, jó volt lejárogatni a dohányzó sarokba a suliban, lehetett ismerkedni, dumálni, többi osztállyal megismerkedni,stb. Akkor még azt hittem, ez király. Később kezdtem érezni, hogy ez azért nem fasza, és a beszégetések nem érnek meg annnyit, hogy tönkrevágjam az egészségem. De már késő volt. Megpróbáltam lejárni a dohányzókkal olyan formában, hogy én nem gyújtottam rá. Persze kis ideig ment a dolog, de egyre nehezebben. 4 év dohányzás alatt olyan függő lettem, hogy sose gondoltam volna, minden pénzem a cigire ment el, ráadásul a futás se megy már úgy, mint régen. Ezért döntöttem úgy, hogy lerakom. 2 hete nem gyújtottam rá, elektomos cigit szívok azóta. Nehéz. Ha visszameheték az időben pár évet, elszívnék néha egy-két szál cigit, viszont semmiképp se szoknék rá. Alattomos.


Te döntöd el, hogy rászoksz-e, én nem ajánlom (és az emberek 99% se)

2012. ápr. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Egy igazi troll válasza:
100%

Ja, és írod, hogy nem volt sok ez a 690 ft. Gondolj bele, hogy egyre gyakrabban kell majd venned, és kb 1-2-3 év alatt eljutsz oda, hogy kétnapont/naponta kell kifizetned ezt az összegt, sőt sokkal többet, mert a cigi árak csak felfelé mennek!


Amikor én kezdtem cigizni 4 éve, tudod mennyi volt a pall-mall? 400 körül.

2012. ápr. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Egy igazi troll válasza:
100%
Sőt, még hamarabb, egy-két haverom pár hét dohányzás után már napi egy dobozzal elszívtak.
2012. ápr. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. én hetente max. 3t szívok azt is csak társaságba. egydül sose.
2012. ápr. 27. 07:57
 16/29 anonim ***** válasza:
Így kezdődik aztán úgy jársz mint #12-es..
2012. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__2907577-melyik-a-legjobb-cigeretta-marka


Ha már nem is cigizek

érdekel a wéleményetek.

2012. ápr. 28. 15:38
 18/29 anonim válasza:

én west ice-t szívtam a kezdetektől, de csak középiskolában, mert menőnek hittem...

most nem dohányzom,kb 4 éve, de tuti nagy károkat tettem magamban....

2012. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hát, én is csak azért csinálom, mert az azért menőbb, ha egy buli közben kimennek a haverjaim ,én is és rágyújtunk, mintha ők ki mennek én meg bentmaradok, vagy kimegyek de csak úgy. Tudom hogy nem egészséges, de 2 havonta egy doboz, az annyira nem vészes.
2012. máj. 7. 11:01
 20/29 anonim ***** válasza:

Ha nem minden nap gyújtasz rá és nem szoksz rá nem vészes.

Ha nincs önfegyelmed rá fogsz szokni

2012. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!