Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen előnyei vannak a...

Milyen előnyei vannak a dohányzásnak?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy segít a szociális életmódban(beszélgetés más cigisekkel), van valami más? Én most lettem túl az első dobozon (még fiatal vagyok :P) De nemtom, szédülök meg nyugi van, de mást nem érzek? Ennyi lenne?

2012. ápr. 25. 18:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

[link] olvasd ezt el kérdező ez a probléma

Egy idő után nem bírsz majd meg lenni nélküle, addig álj le amíg letudsz, fejlődésben lévő szervezet vagy várj pár évet 20körül ráérsz ilyen dolgokat csinálni hogy piálás cigizés stb. Ismerek olyanokat akik 10enévesen szétbulizták magukat, 20onévesen pedig kiégett roncsok, semmi sem jelent számukra örömöt stb

2012. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos a mérték, ha mindenki mindent megkap amikor csak akarja később semmi sem fog már örömöt okozni...
2012. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Hát, én személy szerint, kibírom, ameddig akarom. Magamban, sose szívok, csak haverral ha hív.
2012. máj. 7. 11:28
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Haverom 25éves 10év óta gyújt rá, de nincs rászokva, meg lehet így csinálni, de nagy önfegyelemre van szükséged.

Annyi minden más dologra lehet költen, pl gyűjtesz jó cipőre ruhára laptopra motorra stb

2012. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Igen, nos eddig 1300 ft költöttem rettára. És mivel elég ritkán kapok pénzt ezért nem is akarok többet. Spórolok is vele. Van még kb. 19 szálam(kék szofi :P) Ennek nyárig ki kell tartania.
2012. máj. 7. 11:32
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne is vidd túlzásba szerintem:)

Egyik haverom 2-3éve rágyújt buliba úgy hogy nem szokott venni. 25éves lesz

2012. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%
furcsa mert én pl sokáig ugy voltam, hogy nem szoktam rá teljesen, buliban rágyujtottam de otthon nem. aztán heti másfél doboz majdcsak egy évig. de most nyáron pl 2 honapig ugy voltam h tényleg eszembe se jutott. aztán megint elkezdtem de csak bulikon meg néha a koliban... sokáig mondtam, hogy nem szokok rá és büszke is voltam magamra, mert hallottam, hogy vannak olyanok, akik tényleg szívják de nem szoknak rá és azt hittem ilyen vagyok én is. azonban az utóbbi időben észrevettem, hogy ha én nem gyujtok rá és más igen a közelemben akkor kívánom. de ugy, h pl anyáék nem tudnak róla, és mikor ők rágyujtanak, majdnem megkérdem őket, h adnak egy szálat? egy pillanatig teljesen megfeledkezem róla, hogy nme tudják...
2012. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27es vagyok megint am a világoskék szofiban megváltoztattak valamit, mert mostanában nagyon rossz, szinte rosszul vagyok tőle, pedig régen mindig azt szivtam...arany marbi viszont nagyon jo de drága is...
2012. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

27-28 Hány éves vagy? Mióta gyújtasz rá?

Legyél erős és ne engedj a kísértésnek.

[link] nézegesd ilyenkor ezt és olvasd el ami ezen az oldalon szerepel, aki ezt összerakta maga is lerakta

2012. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!