Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Üdv, tudom, hogy volt már...

Üdv, tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de "átlátszó" váladék, amit felköhögök mire utalhat?

Figyelt kérdés

4 éve dohányzom, gondolom ez lehet a baj, mostanában kezdett el jelentkezni ez a köhögés, olvasgattam, mik okozhatják. Elég erős dohányos vagyok, napi 1 doboz körülbelül elmegy, ráadásul láncolva:) Általában csak felköhögöm.. (undorító..) és utána egy darabig jobb. Néha szoktam nézni, mikor a torkomat irritálja és ott van a "sok cucc". Ötletek, hogy mivel lehetne csökkenteni ezt az irritáló érzést, azon kívül, hogy szokjak le, ne dohányozzak annyit stb?.:)

18/L



2012. ápr. 28. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Krónikus hörghurutod van, azért jön fel a váladék köhögésnél. Egyél negrót, vagy szopogass mézes cukorkákat. Hogy hogyan szokjál le, arra nem tudok tanácsot adni, mert nekem sem megy, pedig már voltam biorezonanciás leszoktatáson , és vettem már E cigit is, de egyikkel sem ment.
2012. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nem szeretnék egyáltalán leszokni:) Se lentebb.. Kicsit rosszul fogalmaztam meg ezek szerint a kérdésemet. Tehát ezek szerint nincs komoly probléma? Olvastam máshol, hogy a tüdő hörgői begyulladnak, és ezáltal takarítja ki a tüdőt a sok "mocsoktól".. Nem vagyok influenzás, jól érzem magam, csak ez a köhögés.. érdekes:)
2012. ápr. 28. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Köhögd fel mindig! A párom 20 éve erős dohányos, ő pont attól szenved, h köhög köhög de a cucc a torkáról nem jön fel.....már ezeregy módszert, köptetőt kipróbáltunk és semmi.....szóval azért menj el dokihoz, de ha feljön akkor köpni köpni köpni!!!!!
2012. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem mindig jön fel sajnos.. Olyankor addig köhécselek, ameddig nem kezd el fájni a mellkasom:) Köszönöm a választ.
2012. ápr. 30. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!