Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A kezdő dohányosoknál a...

A kezdő dohányosoknál a köhögés, fulladozás, egyéb hasonló tünetek mikor múlnak el? Egyáltalán normális ez, az első 1-2 hónapban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondolom azért erőlteted, mert a baráti társaság elvárja. (30 év múlva lesz legalább ismerős szobatársad a kórházban)

Én egyedül szoktam rá...itthon hébe-hóba hetente 1x 2x...(mert jól esett semmi köze nem volt hozzá a barátoknak sőt egyenesen ciki volt h dohányzom) na azóta eltelt 6 év és napi fél doboz lett belőle...én szeretek dohányozni, de azzal is tisztában vagyok, hogy hosszú szenvedés vár rám és nagyon csúnya halálom lesz. Nem 1 tüdőrákost néztem már végig hogyan szenved és hogyan hal meg, de még így se tudom letenni. Ha még is ragaszkodsz hozzá, ne feketét szívj attól még én is köhögnék. A kék bond az benne van a "menő" kategóriába...szóval nem fognak csúfolni,hogy milyen szrt szívsz (narancs palmall) de talán nem fulladsz meg tőle. De komolyan mondom, hogy tedd le mert 2-3 év elég ahhoz, hogy elcseszd vele az egész életed. Nálunk az a menő aki nem dohányzik...arra mi felnézünk. Te is legyél ilyen! Ne erőltesd ha nem esik jól!!! akkor semmi értelme.

2012. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 aszlan ***** válasza:
hagyd a fenebe ne szokjal ra .en mint cigaretazo ember mondom.semi jo nincs bene .budos draga es nem tesz jot semi nezetbol.manapsag tobre neznek egy ojan embert aki nem el vele.meloba csaladba nok gyerekek is utaljak legtoben.
2022. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!