Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek mi a tapasztalata...

Kinek mi a tapasztalata ezekről az e-liquidekről? (lent. )

Figyelt kérdés

Amikor megvettem az elektromos cigarettám az e-c.hu-ról (EGO, Helix Halmeizeres cucc), akkor rendeltem egy kiwiset és az nagyon jó volt (közepes erősségű volt). Viszont az elfogyott, és rendeltem az E-cigionline-ról 2 féle folyadékot. Egy R4Y-t (mert azt hallottam h aza top), meg egy Áfonyásat. Mindekettőből 10-10 ml rendeltem közepes erősségben. Egyszerűen mindkettő undorító, és olyan torokhatása van h már az túl sok... Most úgy használom hogy mindkettőt összöntöttem, az egy kicsit jobb most.

Milyet ajánlotok aminek sok a füstje, édeskés de nem olyan nagyon erős karakteres és torokmarő íze van, hanem lágy...

köszi :))



2012. máj. 7. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is az ecigionline-ról rendelek, kifejezetten meg vagyok elégedve vele (árban is). Mondjuk én mentolost veszek a legerősebb ízben.

Ha az a bajod, hogy torokkaparó meg erős, akkor valószínűleg PG alapút rendeltél.

Rendelj VG (növényi glicerin) alapút, annak sokkal nagyobb a gőze és lágyabb az íze!

A kettőt lehet kombinálni is, pl veszel VG-s folyadékot és kevered a PG-s cuccot vele, akkor fele-fele aránynál pont jó a füst-torokhatás arány!


Van a honlapon egy leírás kezdőknek, abban pontosan le van írva, hogy melyik folyadéknak milyen az érzete, hogy lehet házilag keverni, minden kapható a kutyuláshoz is az ecigionline webáruházában. Az oldalnak van fóruma, sokezer hasznos hozzászólással!

2012. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagy TH a Halmizerre egyáltalán nem jellemző. Ha mégis zavar, csökkentsd a nikotin tartalmat és/vagy hígítsd fel glicerinnel (a patikában is kapható). Vegyél egy egyszer használatos fecskendőt és a lehető legvastagabb tűt hozzá, abból felszívod a kívánt mennyiséget, hozzáadod a liquidhez, összerázod, és kész is vagy.
2012. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm... én azt hallottam hogy a HALMEIZERnek nagyon jó a THja... akkor most ez hogy van? a teszvideón is aztmondták hogy nagyon el van találva ez a gyártmány.:)
2012. máj. 8. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a lötyikről szóló részt! Attól függ leginkább a TH meg a füst(gőz)!


[link]


Meg persze attól, hogy hány mA-es az aksid. Az EGO-nak is van 650-1100 (1300?)-ig.

2012. máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#1-es és #4-es vagyok.


Ilyet rendeltél,

[link]


vagy ilyet?

[link]


Az első PG, nagy a torokhatás, kicsi a füst, a másik VG, nagy a füst, lágyabb, édeskésebb.


Vasárnapig egy százassal olcsóbbak a löttyök!

2012. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a pg-set :// akkor már tudom mi a problem :))
2012. máj. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!