Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalok! Hogyan mondtátok...

Fiatalok! Hogyan mondtátok meg szüleiteknek/hogyan jöttek rá, hogy dohányoztok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megérezték rajtam a cigaretta szagot. Kaptam is érte egy nagy pofont.
2012. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Anyám megtalálta a zsebemben a zöld Pall Mallt.Nem kaptam lebaßást.Nem hülyék,tudták,hogy egyszer úgy is ki fogom próbálni.Fiatalság,bolondság:)
2012. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor otthon cigiztem meglátott.
2012. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Otthon rágyújtottam és meglátott. De nem szólt semmit, nevetett, azt mondta elmúltam 14, cigizhetek.

20/L

2012. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kollégista voltam középsuliban, péntekenként a mosnivaló nadrágjaimban mindig megtalálta Anyum az öngyújtót, a cigit hiába is rejtettem el gondosan. :-)

Szüleim előtt sosem gyújtottam rá mégsem, hiszen Apum meg miattam szokott le.

Azóta "leszoktam" csak 7végén, társaságban... gyújtok rá, de arról tudnak, már nem is szólnának bele. Dolgozom, külön lakom, stb...

2012. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyummal élek, ő kiment külföldre, és akkor mertem neki elmondani csak, msn-en keresztül. :D Azt mondta, hogy tudta, mert érezte egyszer a cigiszagot... Nem szidott le érte, ő is dohányzik. Azt hiszem 17 éves voltam.
2012. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
azszéppp! othon rajutotok ugy h otthon van, és mégis mit vartatok h nemveszzi észre?! nekem az osztalyfonok mondta el anyamnak...az kellemetlen amikor egyszercsak szembejön az a mondat: Hallom dohányoztál. huuuhh nem volt egy jónap
2012. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem egyszer kb. 7.-es koromba történt, hogy egy férfi a faluban látott cigizni, és elmondta anyámnak. Elég gáz volt, most 16 vagyok, és megtalálták a gyújtómat. Csak megkérdezte, hogy milyet szívok és ennyi volt...
2012. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk el is akartam mondani, mert ismerem a szüleimet, ha mástól tudják meg, a titkolózáson jobban kiakadnak, mint a dohányzáson. Aztán anyuval egyszer az utolsó osztálykirándulás jött szóba (11-es), és megkérdezte, ki ivott mennyit, ki cigizett/cigizik. És a dohányos kérdésre azt mondtam, hogy többek közt én is. Amúgy nem lett belőle baj, állítólag csak mert elmondtam...
2012. máj. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
én simán elmondtam anyunak hogy vettem magamnak egy Zöld Szofit..:D xd
2012. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!