Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipának eltört a víztartál...

Vízipipának eltört a víztartálya, nagydarabokra tört és mindegyik megvan és pontosan illeszkednek. Mit javasoltok mivel ragasszam össze? Valami olyan ragasztó kellene ami vízben nem oldódik és ha lehet természetes alapú.

Figyelt kérdés
újat nem nagyon akarok venni, mert ez még simán megjavítható.Viszont olyan a csöves flakonos megoldásból már elegemvan:D
2009. jún. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
pillanatragasztó
2009. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Először én is erre gondoltam de olyan kellene amiből egy dobozba,tubusba nagyobb mennyiség van és így kenhető vagy hogy mondjam, mert nem elég a törött felületeket összeragasztani hanem így az illesztésekre rá kéne valamit kenni hogy ne legyen szivárgás.mit ajánlotok?
2009. jún. 25. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem tudom mi a pontos neve,de arra az anyagra gondolok,amivel az akváriumok vannak összeragasztva.Szerintem egy üveges tudna segíteni,hogy mi a neve.
2009. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon köszönöm ez remek ötlet volt:),egyébként annak a ragasztónak a neve sziloplaszt.A folyamat is egyszerű fele,és biztosan nem oldódik ki belőle káros anyag mert különben a halak elég hamar feldobnák a pacskert.Amit mondtál még arról egy másik ugrott be a ragasztópisztoly, de annak a vízbenoldhatóságáról nem vagyok biztos, úgyhogy marad a sziloplaszt.Még1x nagyon köszi!;)
2009. jún. 25. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb , ha egy új tartályt veszel , mivel 1200 Ft-ba kerül..sztem. egy jobb fajta ragasztóból sem kerül kevesebbe , egy nagyobb kiszerelés..és egy új tartállyal szép is lenne a vizpipád , nem lenne ragasztónyomos, meg ilyenek:D

[link]

itt nézd meg..

2009. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!