Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 naponta 1 cigi mennyire káros?

Speakers96 kérdése:

2 naponta 1 cigi mennyire káros?

Figyelt kérdés
intenzíven sportolok
2012. máj. 12. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16 éves vagy. Sportolsz. Nem tudom mit akarsz kompenzálni a cigizéssel, de nem is érdekes. Ugyan olyan káros mintha naponta szívnád.
2012. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
károsabb mintha nem ciginzél...
2012. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

miért?


ezt olvastam(iskola utáni stressz miatt szoktam énis vagy nap végén este):Tudósok bizonyították be, hogy a stressz 10-szer károsabb a dohányzásnál. Hülye példa a mértékletességre, de például a napfény is egészséges, de bőrrákot okoz, ha túl sokat vagy a napon.

2012. máj. 12. 23:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves gyerek mióta stresszel? Mire föl? Félsz, hogy nem tudod eltartani a családod, kirúgnak a melóhelyről? Nem hiszem. Stresszre tökéletes az, hogy intenzíven sportolsz. A példád nagyon nagy marhaság volt.
2012. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

jó,nem példának akartam írni,csak megjegyzésnek,csak felkúrnak az osztálytársaim a sok hülyeségükkel.Nem egy dobozról van szó hanem 1 szálról.

Nem észadást kértem,hanem 'Egézségügyi'választ..!

2012. máj. 12. 23:45
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Itt nem fogsz megfelelő választ kapni ettől a sok egészségmántól.Szerintem nem káros.Csak vigyázz,hogy rá ne szokj.Úgy veszem észre,hogy ha úgy gondolod,hogy a stressz miatt szívod,akkor jó úton haladsz afelé,hogy függő legyél.Az meg nem éri meg.Már csak azért sem,mert ez a sok megrögzött,gyűlölködő ember,akik nekiesnek a dohányosoknak,meg fogják keseríteni az életedet.Na meg a média is azt szajkózza,hogy ne dohányozz.Majd ha a média és a kormány az ellenkezőjét mondja,ezek az emberek tuti,hogy mind dohányozni fognak.Most ez a divat.Szerintem ne kockáztass.Próbáld meg máshol levezetni a feszültséget.
2012. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
egyszer sem vettem cigit nem növeltem az adagot,nem kivánom.Csak úgy néha jólesik!:D nem is félek hogy rászokok mert tudom,hogy nem.Csak azt akartam tudni,hogy így tudva hogy nem szokok rá mennyire káros..ENNYI :D
2012. máj. 13. 00:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Mióta gyújtasz rá így?

[link]

[link]

Az a gond 18alatt nagyon rálehet szokni, olvasd el a linkelt dolgokat. Fejlődésben lévő szervezet vagy most ártasz vele legjobban magadnak.

2012. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ez mekkora hülyeség volt.. :D a stressz károsabb.

Szerinted a dohányzás oldja a stresszt? a dohányzás csak akkor nyugtat meg, amikor már függő vagy, és csillapítja az elvonási tüneteidet. A stresszt önmagában nem oldja.

2naponta egy cigi nem káros, de minek? úgyis rá fogsz szokni. az meg már káros lesz

2012. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egészséghuszár, 16 éves koromban már cigiztem, de én vagánykodásból, és nem kerestem ilyen idétlen röhejes kifogásokat hogy a "stressz" miatt...
2012. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!