Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 1-2 Szál cigi mennyire...

Napi 1-2 Szál cigi mennyire káros?

Figyelt kérdés
1 reggel 1 este
2012. máj. 17. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csak annyiból, hogy ezek az 1-2 szálas cigik rendkívül gyorsan szaporodnak, és észre sem veszed, percek alatt lesz belőlük napi 4, napi 8 = az már napi fél doboz, stb.
2012. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha nem mindennap gyújtanál rá, de még mindig jobb így mint napi egy doboz.

Hány éves vagy? Mióta dohányzol? Milyen fajtát szívsz?

Nem szeretnél majd leszokni?

2012. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én örülnék, ha nekem ennyi elég lenne!!! Persze a leszokás még jobb, de az nem akar összejönni! Szerintem, ha van erőd abba hagyni, akkor tedd azt!
2012. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
káros. szokj le a cigiről.
2012. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
károsabb mintha egyáltalán nem dohányoznál.
2012. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy miért jó napi 1-2szál? Ha szeretsz cigizni, miért nem szívsz többet? Ha nem vagy függő (egyébként majd az leszel:)), akkor miért cigizel egyáltalán?
2012. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Igy van utso! Félmunkát végez a kérdező,vagy szivjon el napi egy dobozzal vagy hagyja abba,ennek igy semmi értelme.
2012. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Arra értettem, hogy előbb utóbb úgyis többre lesz szüksége, és vagy nem tudja megállni, vagy ha épp megtudja, akkormeg egésznap vágyik a cigire. Annak meg mi értelme?

Ha te is erre gondoltál, akkor ámen :D ha ironizáltál akkor meg..

:D

2012. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne biztassátok már ilyenre:D

Ennyi esik neki jól.

2012. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Most kellene abbahagynod, mert ahogy írtam, nagyon könnyű rászokni a többre. Az sem az egészségednek, sem a pénztárcádnak nem fog használni. Gyakorlatból mondom!

2012. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!