Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt mostanában valaki Allen...

Volt mostanában valaki Allen Carr dohányzás leszoktató szemináriumon?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen sikereket ért el?
2012. máj. 28. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

nem,de a könyve nagyon hasznos!

lelehet szokni, efelől ne legyen kétséged :)

2012. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

most olvastam egy cikket, bemásolom ide :D


Egy tesztet csináltunk: Arra vállalkoztam, hogy leszoktatom a televízió dohányos munkatársait, méghozzá a kamerák előtt.


Végül 7 dohányos munkatárs vett részt a szemináriumon. Ugyan éreztem, hogy jól sikerült az előadásom, de az eredményben nem voltam biztos.


Két dolog miatt nem voltam biztos az eredményben:


1) Egyrészt a kamerák nemcsak engem, hanem a résztvevőket is zavarhatták. (Bár tévésekről van szó, ők mindannyian egy szerkesztőség dolgozói, akik nincsenek hozzászokva a szerepléshez.)


2) Másrészt nem is mindenki akart leszokni. Tudod hogy van ez: ha ingyen van valami (a résztvevőknek nem kellett fizetniük), akkor sokan nem veszik komolyan.


Ráadásul most a szerkesztő kérésére 3-4 olyan dohányos is eljött, akik nem akartak leszokni. Így akarták tesztelni a módszert. Hiszen ha azt ígérjük, hogy nincs szükség akaraterőre, akkor nyilván olyanok is le tudnak szokni, akik nem akarnak. (És ez így is van.)


Kíváncsi vagy az eredményre?


Tegnap beszéltem az egyik résztvevővel, és elmondta, hogy a 7 résztvevőből 6 nem dohányzik. Akinek pedig nem sikerült elsőre leszoknia az is szívesen eljönne a következő ismétlő szemináriumra.


Erre nagyon büszke vagyok: 7 résztvevőből 6 nemdohányzó két hónappal a szeminárium után!!



ezt nekem írták, mert szoktam kapni hírlevelet.. de egyébként én is a könyvvel szoktam le. Tehát még az is abbahagyta a dohányzást, aki nem akarta, tehát még akaraterő sem kell igazán hozzá. Mégis mindig itt szenvednek a dohányosok, hogy x hónap után is kívánja a cigit, és megőrül nélküle, és amikor beírom, hogy olvassák el a könyvet, csak legyintenek, hogy így úgysem lehet leszokni..:D

2012. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sem jutott eszembe hogy leszokjak, de poénból egyik este elolvastam a könyvet és azóta undorodom a cigitől. Utána napi két szálat szívtam max., de nem is esett jól, később meg már 0 szál. Abszolút nem hiányzik. Az a könyv egy csoda.
2012. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Neten hol lehet megtalálni ezt a könyvet? Le lehet tölteni vhol ingyen?
2012. máj. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a családom minden dohányzó tagja az Allen Carr-ral szokott le. Az egynapos szemináriumon vettek részt. Előtte próbáltak már más módszert is, de azok nem jöttek be. Kivétel a tesóm, akinek esze ágába sem volt leszokni a napi 2 doboz cigiről. Valahogy mégis elrángatták apuék őt is. Másnaptól már ő sem és apuék snem cigiztek. Az az érdekes, hogy azt mondják, már nem is kívánják, semmi elvonási tünetet nem éreznek. A tesóm, aki ugye le sem akart szokni, most már nem érti, hogy tudott eddig dohányozni. Szóval én nagyon tudom ajánlani. Nem túlzás, amit mondanak róla, hogy 1 nap alatt, elvonási tünetek, szenvedés és elhízás nélkül le lehet szokni. Legalábbis ezzel a módszerrel.
2012. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet jelentkezni egy ilyen szemináriumra? Mennyibe kerül és hol szokták tartani?
2013. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

allencarr.hu oldalon találsz ingyenes telefonszámot, ott tudsz jelentkezni, érdeklődni.

Néha vannak kedvezmények is a weboldalon található ár töredékéért lehet részt venni az egynapos leszoktatón.

Nekem is minden cigis családtagom ezzel szokott le. Nagyon dicsérik, mintha újjászülettek volna tőle, úgy beszélnek róla.

2013. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ezzel a módszerrel sikerült,de a könyvet olvastam. Mikor a felénél jártam,már tudtam,hogy többet nem gyújtok rá. Van hangoskönyvben is,de a simát ajánlom inkább.
2014. dec. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!