Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoknátok így a dohányzásról?

Leszoknátok így a dohányzásról?

Figyelt kérdés

Az történt egy buli alkalmával, hogy piáltam és cigiztem, minden lelkiismeretfurdalás nélkül, viszont másnapra ( de nem másnaposan ! ) arra jöttem rá, hogy ezt már nem élvezem. Az életet nem a piálás és a dohányzás teszi színessé és ráadásul kipróbálni az életben kilehet sokmindent, de minek ismételni olyasmit aminek úgysincs semmi hasznos oldala ? Ez persze nem az első alkalom volt, többször volt már buli, pia, cigi, de mostmár valahogy úgy érzem, hogy most kinőttem ebből.


Vélemények ?

17/L


2012. máj. 31. 16:33
 1/8 anonim válasza:
Én nem dohányzok ! Muhahaha...
2012. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egs :D
2012. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én sem cigiztem soha, nagyon ritkán iszom és bulikba se nagyon járok/jártam. gondolj bele: mért szerettél inni, bulizni, cigizni? mit szerettél benne? valamit biztosan, hiszen akkor nem csináltad volna. ha ezeket tudod nélkülözni , akkor no problem.
2012. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát, fiatalon sok vagányság létezik, amit az ember kiakar próbálni, de konkrétan nincs semmi ami hiányozna, mert az már függőséget jelentene, én viszont csak szórakozásból csináltam ezeket és mostmár amúgyis úgy vagyok vele, hogy mostmár csak a lényeges dolgokkal szeretnék csak foglalkozni
2012. máj. 31. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már sikerült rájönnöd,a cigi,pia nélkül is szép az élet,akkor igyekezz még most leszokni róla.Én masszív alkesz voltam,és egy reggel azt mondtam,ez így nem lesz jó!Ez 1978 05 02-án történt.Azóta nem iszom,de sajna ciginek még mindig rabja vagyok.Az is igaz,az egy doboz helyett már csak napi 6-7 szálat szívok.Drukkolok neked,hogy sikerüljön!!!!A barátok kedvéért meg főleg ne igyál és ne füstölögj.Ha valaki azt mondja,nem vagy a barátom ha ezt nem iszod meg,mond neki azt,te nem vagy a barátom ha ezt meg kell innom akaratom ellenére.Hidd el,nem fogja erőltetni.Nem vagy még elkésve,hajrá!!!Bízóm akaratodban és kitartásodban.
2012. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16:45-Ez szép volt.köszönöm. és amúgy gratulálok neked is,amiért sikerült leszoknod az alkoholról. Barátok szempontjából teljes mértékben egyetértek veled.
2012. máj. 31. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Bárcsak minden szép lány így gondolkodna, ha egyszer hülye volt, akkor okos lesz!

Sok sikert egy a cigit utáló 19 éves fiútól!

2012. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
party ribanc vagy?
2012. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!