Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leszoknátok a dohányzásról a...

Leszoknátok a dohányzásról a párotok kedvéért? Azt gondolom ez nagy áldozat egy dohányosnak (én 4 éve dohányzom) vagy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom leszokott, ugy két hónapja. Nem mondta, hogy miattam, de ugy érzem, talán én is bennevagyok. Mi másfél éve vagyunk együtt egyébként.

Azóta 1-2-szer cigizett, amikor buli volt, és volt már a fejében :)

Egyébként igen, nagy áldozat szerintem is, és jó érzés, hogy ezt megtette. Tudta, hogy nem szeretem, hogy dohányzik, bár nem volt erős dohányos... Viszont az egészségére próbáltam rávilágítani anno.

Azóta örül, hogy nem függ ilyen piti dolgoktól, nem költ feleslegesen, egészségesebb, boldogabb...

2009. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
irigylem őt...én imádom szeretem a barátomat...de nagyon nehezemre esik
2009. jún. 10. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Le, simán, bár annak biztos nem örülnék, ha ő kérné, mert nem szeretem ezt a bele szólok a másik dolgába témát. Ha így szeretett meg szeressen továbbra is így.

Na de ettől függetlenül saját elhatározásból simán, ha látom hogy zavarja hogy cigizek.


(ami amúgy rendkívül furcsa lenne, mert az én barátom nagyobb bagós mint én :D)

2009. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nálunk pont fordított a helyzet. Mondjuk én nem magam miatt, hanem az ő egészsége érdekében szeretném ha leszokna/mérsékelné. Én egyébként "kocadohányos vagyok". Szerintem minden szempontól megéri, ha az ember "visszavesz". Pénz, egészség, stb.
2009. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim kb.20 éve dohányoznak.Teljesen ugysem fognak leszokni hisz ott van a szervezetükben,de mindent megtesznek azért hogy lassan de biztosan letegyék.

Bár ennyi idő után,már....:S

2009. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem. úgy fogadjon el, amilyen vagyok, én is úgy fogadom el őt. egymás megváltoztatása nagy butaság.
2009. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Mikor én összejöttem a mostani párommal, 3 éve dohányzott, engem ez nagyon zavart, sosem dohányoztam. Úgy 2 hónaposak lehettünk, akkor mondtam neki, hogy jó lenne, ha leszokna róla. Azt mondta, hogy érettségi után leteszi (volt még addig 2 hónap). És úgy is lett, június végén abbahagyta, a következő fél évben 2-3 szálat szívott hetente, majd egyre kevesebbet. Azóta már teljesen leszokott róla, és csakis miattam. :) Szóval le lehet róla szokni! 21/f
2009. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én letenném, ahogy le is tettem anno. Nekem nem volt nagy áldozat, de a mostani páromnak valszeg az, mert hiába mérgelődök a cigi miatt, esze ágában sincs letenni. Számomra az volna a legszebb szerelmi vallomás, ha ezt megtenné a kedvemért, de ez sosem fog bekövetkezni.. :( Sajnálom,hogy a legtöbb dohányos minden kapcsolatát a cigaretta mögé helyezi és hálát adok az égnek, hogy én nem tartozom mostmár azok közé, akik ezt teszik!
2009. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem csak 1-2 hetre sikerult, de ossze szedem magam es akkor tobbe nem gyujtok ra! :)

32/L

2009. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hmm..kicsit megoszlanak a vélemények.biztos nagy dolog lenne a szeretett fiú/lány szemébe a leszokás én ezt nem kétlem...csakhogy valóban van igazság ahogy megszeretett úgy szeressen tovább...
2009. jún. 10. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!