Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 évesen dohányzás. Vélemény?

Specus kérdése:

16 évesen dohányzás. Vélemény?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve, hogy elkezdtem mióta bekerültem a kollégiumba.

Először csak néhány szálat, mára heti 3 dobozzal iskola időszakba.Nem tudom mi tévő legyek, ugyanis álltalába év végén sok a stressz, nagy a nyomás így sokat segít a cigi, hogy kicsit megnyugodjak.Mindez megéri az egézségem és a pénzem rovására?


2009. júl. 3. 04:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hülyeség a dohányzás!

Én van, hogy a suli végi stressztől sírógörcsöt meg dührohamot kapok, de SOHA EGYETLEN SZÁLAT NEM SZÍVTAM MÉG EL!

Csapkodok, dobálom a könyveimet, stb. Nagyon kibírhatatlan vagyok olyankor, de legalább sokáig az leszek még... Viszont ha cigivel próbálkozol, már 16 éves korodban, lehet, hogy 30 éves korodig nyugtathatod csak magadat ezzel... Légy okos! Most még könnyebben mehet.

Ha rádjön, hogy cigizni kéne, vegyél egy fagyit, kapj be egy rágót, egyél egy csokit. A cigi is csak pótcselekvés, azt is helyettesítheted mással.

Hajrá:)

19/L

2009. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ember sok a stressz????????? iskolás vagy nem dolgozó ember. majd akkor megtudod mi a sok stressz. és ha most nem teszed le, akkor inged gatyád rámegy hogy enyhíts a stresszeden. hidd el nem így leszel vagány,menő.
2011. márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
én is 15 évesen kezdtem el dohányozni szintén kollégiumban.az első 4-5 hónapban semmi bajom, utána folyamatosan mélyül a hangom meg stb.a szüleim tiltásának hála itthon nem dohányzom, tehát ha azt nézzük sok időt kihagyok, és nem dohányzom. most próbálok e-cigire váltani.
2011. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sztem ne egyél csokikat meg ilyesmiket cigi helyett,meghizol.
2022. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
regi topikra valaszoltal, de azota leszoktam.! lol
2022. júl. 23. 11:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor te jól jártál.. xd
2022. szept. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!