Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Alig kívánom a cigit, miét?

Alig kívánom a cigit, miét?

Figyelt kérdés

Máskor ilyenkorra már 4-5 szállal elszívtam, most a másodikat szívtam el, azt is csak azért, mert hiányzik. Pár napja alig gyújtok rá.


2009 óta cigizek



2012. jún. 26. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, és ha tudod, hagyd abba véglegesen. Egészségesebb, és ha ez nem lényeges szempont, olcsóbb is :P
2012. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki :) Szerintem a nagy meleg miatt van így. Legalább is én ilyenkor nem kívánom. Esetleg nem vagy terhes?
2012. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. Viszont annak ellenére, hogy egyedülálló vagyok, nagyon szerelmes napjaimat élem :) :D Rég voltam ilyen lökött (lazán lefejeltem az asztal sarkát, és sorolhatnám, a szokottnál is ügyetlenebb vagyok :))
2012. jún. 26. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

az utóbbi időben sok ismerősöm köztük én is egyik napról a másikra leszoktunk, nem kívántuk többet, és fura módon nem is hiányzik, mi is erre keressük a választ...

Olvastuk valahol, hogy a kezdeti stádiumu tüdőráknál keletkezhetnek olyan anyagok a szervezetben amitől hírtelen megundorodsz a cigitől, kivizsgáltattuk magunkat, de szerencsére nem ez volt a ludas...

2012. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kár volt rá szokni most azon is agóthadsz hogy nem kívánod ( itt az idő leszokni ez a nagy lehetőség bár szerintem mire magkapod a az üzenetet már leszoktál de biztatásnak jó :D )
2012. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!