Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok és rágyújtottam...

13 éves vagyok és rágyújtottam ki szerettem volna próbálni és elszívtam kb.3 szálat 3 hét alatt. Ugye ebből nem lesz nagy baj? Azóta nem gyújtottam rá és nem is kívánom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ebből semmi baj nem lesz.10-ből 9 ember kipróbálja, és kb. ez az a mérték amit annak lehet nevezni.De sohatöbbet!!
2009. júl. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az ,hogy a környezetedben dohányoznak, nem indok, hogy tovább rontsd a saját helyzeted. Ha gyakran próbálgatod rászoksz. Én napi 5-6 szálnál vettem észre, kb 3 hónap után, hogy kevésbé kapok levegőt terhelés közben. Ilyen mennyiség mellett is nehéz volt leszokni. Szerintem a jobb megoldás nem próbálgatni. Ez 35 évvel ezelőtt volt. Az akkori haverok, akik nem vették időben észre mit okoz a szesz meg a cigi, most gyógyithatatlan betegek vagy már nem élnek. Vannnak esetek, mint ez is, amikor eldöntheted milyen életet fogsz élni.
2009. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!