Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 2hete nem gyújtottam rá,...

Ha 2hete nem gyújtottam rá, akkor leszoktam?

Figyelt kérdés
Egyetlenegy szálat se szívtam el 2hete, de baromira kívánom,de meg tudom állni. (5évig cigiztem, és minden tapasz, mennyiségcsökkentés nélkül pikk pakk hagytam abba)
2011. máj. 30. 14:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

nem hinném én 3 hete sanyargatom magamat h ne gyújtsak rá (15 éves korom óta kemény dohányos vagyok) de tudom h nem fogom sokáig bírni.

Ha nagy a lelkierőd gratulálok h letudod tenni ;)


17/L

2011. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kitartást kívánok! Még nem lehet kijelenteni, hogy leszoktál, de közel jársz hozzá! Ha nem kívánod akkor már a célegyenesben leszel.
2011. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
nem de ahogy írták közel jársz hozzá. akkor szoksz le ha soha többet nem gyújtasz rá!
2011. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Utolsóé a pont.. én 2 hónapig nemszivtam minden pikk pukk nélkül.. A következőkre koncentrálj nagyon..

1. Felidegesitenek NE gyujts rá, inkább üss a falba!

2. Akármennyire is kívánod gondolj arra ha most rágyujtasz 2 heted fölöslegbe ment!

3. Ezer% hogy jobb a közérzeted most!


Tapasztalat, 2 hónapig nem cigiztem mindenféle pikk pukk nélkül 1szálra rágyujtottam azóta is szivom.. mert felidegeltek.. te ne tedd!

2011. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21:41 engem is felidegeltak mindig amikor le akartam szokni. szerintem ez egy mellékhatás. túl könnyen dühbe jön az ember. Én olyan szinten megőrülök tőle hogy hülyeségeket is csinálok olyankor. amióta elkezdtem leszokni 2 szer estem vissza e miatt de akkor is csak 2 nap alatt elszívtam 2 doboz cigit aztán újra abbahagytam. Most is elvonásba vagyok.
2011. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyton rá gondolsz, akkor nem szoktál még le igazán. De ez nem is megy 2 hét alatt, ez egy több hónapos folyamat. Az ember egyre ritkábban gondol rá. Az első hetekben még naponta 10-20-szor is rájön az inger, 1 hónap múlva már csak napi 2-3 alkalommal és így tovább.
2011. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Sikerülni fog úgy érzem :)
2011. máj. 31. 07:38
 8/23 anonim ***** válasza:

tegnap 23:17

Pontosan! :D En se nagyon kivantam mar 2 ho utan.. felb*sztak, megkinaltak es az az 1 k*rva szal nem kellett volna :)

2011. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Elvileg 1 év után mondhatod hogy kigyóguyltál a nikotin függésből, de én szerintem ez nem feltétlenül van így. Aki alig szokott rá, annak már 3 hónap is a teljes gyógyuláshoz vezethet. De ez a gyógyulás szó is hülyeség...
2011. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
51%
Nem vagyok nagyképű de én biztos kibirnám mert hatalmas akarat erőm van. Bár nekem már a cigi füstjétől felfordul a gyomrom
2011. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!