Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Be mehetek saját indíttatásból...

Be mehetek saját indíttatásból tüdőszűrésre?

Figyelt kérdés

Leszoktam a dohányzásról, évek óta nem voltam tüdő szűrésen, 34 éves vagyok.

Szeretnék jövő héten Budapesten elmenni szűrésre,de nem tudom,hogy ez most ingyenes TB-vel vagy fizetni kell??

Az egyik kérdésnél azt olvastam fizetni kell ,a másiknál azt hogy nem mert 30 év felett 1 szűrés ingyenes.

Bármelyik tüdőszűrő állomásra bemehetek,vagy csak oda ,ahová tartozok kerületileg???


Valaki pontos ,mostani infót mondana????



2012. júl. 14. 05:44
 1/4 anonim ***** válasza:
40 év felett van egy ingyen szűrés, háziorvosi beutalóval lejet menni oda ahova körzetileg tartozol. Szóval, ha most mégy akkor is kell beutaló, és fizetni kell! Legutóbb azt hiszem 860 forint volt.
2012. júl. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező tüdőszűrést rendeltek el 30 év felett sok helyen az országban, nézd meg, beletartozol-e helyileg:

[link]

2012. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket,jó a lista amit küldtél bele esek ,így elméletileg Júli 1- 2013. ig lehet ingyenes ,hétfőn megyek és rákérdezek.



KÖSZI MÉG 1X Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ment a zöld kéz!

2012. júl. 14. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom én most voltam nemrégen, semmi beutaló nem kellett... valami pár száz forintot kellett fizetni igen
2012. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!