Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másfél hete nem gyújtottam...

Másfél hete nem gyújtottam rá, és észre sem vettem! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Próbáltam már letenni többször is, de akaratgyengének bizonyultam, és egy-egy komolyabb felidegesedés alkalmával mindig rágyújtottam.

Most semmi bajom (csoda...), de mégis ma döbbentem rá, hogy már majdnem másfél hete rá sem gyújtottam - és nem azért, mert nem akartam, hanem egyszerűen nem kellett...

Hogy lehet ez? Volt már ilyen mással is?

Nem, mintha nem örülnék neki (párom meg pláne :)), csak érdekesnek találom.


2012. júl. 16. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Akkor most takarítsd ki a lakásból és az összes zsebedből, fiók mélyéről stb. az utolsó szálat is, a hamutálakat a nejed tüntesse el szem elől.

Igaz, hogy erre azt mondom, hogy kész csoda, de akkor mostmár tudatosan is dolgozz rá, hogy vissza ne jöjjön!

2012. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok, anyámmal élek, ő pedig dohányzik, így esélyem sincs rá, hogy kitakarítsam a házból az összes dohányterméket :)
2012. júl. 16. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem tudom mit kellene a továbbiakban csinálnod. Azt tudom, hogy több mint 40 évig szívtam, és kb. egy egész évembe telt, míg szépen, fokozatosan képes voltam róla leszokni.

Most már 3 hónapja, hogy nem szívtam, de ha megérzem valahol a cigi-füstöt, még rám jön esetenként, szerencsére nem tartok készletet.

Az is igaz, hogy ha elmegyek a dohányzó ember mellett, egyre inkább van olyan érzésem, hogy: de büdös! :)))


Talán ha veszel magadnak E-cigit, ezzel bebiztosítod, ha minden kötél szakad, ehhez nyúlsz.

De az igazira NINCS RÁ SZÜKSÉGED! A példád is ezt mutatja.

Ne nyúlj hozzá még egyszer!

2012. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez tök jó:)Én is ilyen kényelmesen akarok leszokni:DAmikor letettem,borzasztóan szenvedtem,3 hónapig bírtam.Utálom azt az időszakot.Aztán a vizsgáim alatt betelt a pohár és visszaszoktam,ennyi volt.Most nem tervezek leszokást,mert szeretek cigizni.Nem tartozik a kérdéshez,de azért leírtam.

Amúgy lehet,hogy felismerte a szervezeted,hogy nincs erre szükséged,ezért nem kell.:)

2012. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

azért van, mert nem okoz valós elvonási tüneteket :D csak a lelki függőség miatt nehéz róla leszokni, ezért esik meg olyan, mint amit a 4es válaszoló írt, hogy 3hónapig bírta, és utána megint nekiállt dohányozni. Én több mint 3hónapja nem gyújtottam rá, pedig rengeteget cigiztem. Aztán átgondoltam, letettem, és egy percig nem volt elvonási tünetem.

Ne meséld be magadnak egy stresszes helyzetben sem, hogy az jót tenne, és akkor nem lesz gond :D

2012. júl. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyszerű, már annyira le akartál szokni, hogy végre ténylegesen elszánta rá az agyad... én is így szoktam le egyik napról a másikra... azért tüdőszűrésre menj el, mert a hirtelen megundorodás egyes daganatos tüdőbetegségek kezdeti stádiumában is előfordulhat, nekem ezt az orvosom mondta... de ne aggódj nem valószínű hogy erről lenne szó, de fő az óvatosság.
2012. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ez máshol hogy van, de itt mifelénk nem mehetek tüdőt szűrni, amíg az előző érvényes, tehát december közepéig nem néznek rám :)

Amúgy nem undorodtam meg tőle, csak egyszerűen nem kívánom, fogalmam sincs, miért. De persze örülök neki :)

2012. júl. 17. 00:29
 8/9 boszikaa válasza:
Lehet, hogy terhes vagy?
2013. máj. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam/vagyok :D
2013. máj. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!