Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 hónapja nem dohányzom...

2 hónapja nem dohányzom champix segítsgével. Színte folyamatos merevedésem van, és hatalmas szexuális étvágyam. Mellette fokhagymakapszulát szedek. Ez valami mellékhatás lehet, vagy a vérellátás javulásának jele? 25/f

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit offolok,bocsi. mennyire voltál erős dohányos? Én is le akarok szokni,de sajnos akaraterőm nincs elég,gyenge vagyok,valami mindenképp kell,hogy segítsen. A Champix mellett nem hiányzott kicsit sem? Amúgy nézd meg,a betegtájékoztatón nincs rajta mellékhatásként? Sok fel szokott lenni írva. De ez legalább pozitív mellékhatás. :)
2012. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát, hogy mondjam, a fizikai függőség 8 adik napon teljesen megszűnt, de a fejembe maradt milyen érzés volt cigizni. az orvosom, azt mondta ennél hatásosabb készítményt nem lehet találni, DE ez sem törli ki, a cigarettázás élvezetének emlékeit és ezért eszedbe jut sokszor az elején, de nem kattogsz rajta. amúgy én nagyon erős dohányosnak tartom akkori önmagam napi 1-1-5 doboz. bocs a szedettvetett írásér ,de a haverokkal ép ppiálunk :D
2012. júl. 27. 19:50
 3/6 A kérdező kommentje:
jaaa am rengeteg mellékhatás között nincs ilye a papíron, de ezzel nem akartam orvoshoz fordulni, mert nem tartom olyan nagy problémának :D
2012. júl. 27. 19:51
 4/6 anonim válasza:
Ezt a champixet a fokhagymakapszulával kipróbálom, köszi a tippet. 72/f
2012. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szlawutics válasza:
Én amikor leálltam a cigivel, ugyan ez volt, megnőtt a szexuális étvágyam! Most komolyan elgondolkodom, hogy abbahagyjam, ha nálad is hasonló hatás volt. Azért a szex fontosabb, mint a cigi.
2012. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tágulnak az ereid igy több vér jut a farkadba ezért van.
2012. júl. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!