Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehet tenni ha Marihuána?

Mit lehet tenni ha Marihuána?

Figyelt kérdés
Sziasztok itt vagyok kint Hollandiában, és egyszer csak a tesóm szobámékban találok egy nagyobb szekrényt, amiből ki van szedve a polcsor, és az alján Marihuánát termesztenek+ még 1-2 kilós tartalék a polcok, nem kábitoszerfüggők de néha megesik, anyámék is velük laknak de ők nem csinálják nem tudom hogy ők tudják, szerintem igen, valaki segitene hogy hogyan lehet elpusztitani vagy hatástalanitani ezt a növényfajtát kérlek segitsetek, és mielőtt kérdeznétek nem vagyunk cigányok nem csórók, csak tesóm meg a barátja néha néha fogyasztják és árulják... :'(

2012. aug. 5. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
hol laktok? amsterdamban? szeretnek toled priviben kerdezni ha ott laktok! koszi!
2012. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy kib@szottul legális itten, ezért rendőrök se tehetnek semmit :ASD:ASDASD
2012. aug. 5. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért az nem teljesen igaz, hogy legális, mivel magyar állampolgár vagy, és az itteni törvények ebben az esetben is vonatkoznak rád. Persze elévg valószínűtleg, hogy ezért elmeszelnek, de azért ne keverjük a dolgokat.

Szerintem először beszélj tesóddal, és bírd jobb belátásra.

2012. aug. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Pengével körbemetszed a tövénél a szárát. Persze nyilvánvaló lesz utána, hogy kinyírták
2012. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
És akkor mi van? Hagyd békén azt a kedves növényt és foglalkozz a saját dolgoddal.
2012. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogyha azt akarod, hogy a testvéred soha többé ne beszéljen veled, akkor dobd ki az egészet a kukába. De remélem tudod, hogy ezzel több millió forinttal is megkárosíthatod.
2012. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 an00nym ***** válasza:

ne foglalkozz vele, az alkalmi, kis dózisú fogyasztásnak jóval több az egészséges hatása mint káros


az árulás már van némi probléma,


de lehetséges hogy tesód jobban ért az egész témához, ha érdekel kérdezd róla, szerintem képes megfelelő magyarázatot adni

illetve ha bővebb információra van szügséged bármiről a kenderrel kapcsolatban írj nyugodtan :)

2012. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"+ még 1-2 kilós tartalék a polcok,"

Ez mit akar jelenteni?

1-2 kiló fű? Az húzós!

2012. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a problémád ezzel? Nem kerülhet bajba, és annyira nem veszélyes drog.

Indiában meg szőlőt nem lehet termeszteni, mert az alkohol nagyon veszélyes, és illegális :D Ez számunkra megdöbbentő :)

2012. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-es, ezt honnan veszed? Az indiai édességek tele vannak mazsolával!
2012. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!