Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szülők! Ti hogy reagálnátok...

Szülők! Ti hogy reagálnátok le azt, hogyha megtudnátok, hogy a 13 éves fiatok dohányzik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 09:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
sajnos ez már nem ritka,ismerek már 10-11 éves dohányzókat is,13 évesen meg piálni kezdenek
2012. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hova jutottunk?Mi lesz később?
2012. aug. 12. 09:48
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Háát..én 12 évesen próbáltam ki először. Most 21 vagyok. Egy doboz - a leggyengébb fajtából - 1-2 hónapig simán kitart.Normális ember lettem, nem pusztítom magam nagymértékben, csak mert olyan idősen kipróbáltam.


NE tiltsd neki, de mindenképp beszélgess vele erről, hogy miért, mennyit, kivel. Ha bízol a nevelésedben, akkor hidd el, nem lesz semmi baj. Kíváncsi, kipróbálja, ha nincs tiltva nem édesgyümölcs.

2012. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Én nagyon-nagyon nagyon pipa lennék!!!!!!!!!

Beszélj vele,hogy hagyja abba a dohányzást!

[link]

[link]

2012. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

ma 13:58.-as válaszoló vagyok!

Nézd meg azt a két linket amit kiírtam és mutasd meg a fiadnak!

Mond meg neki,hogy a dohányzás nagyon káros az egészségre,próbáld meg rávenni,hogy szokjon le róla(gondolom,hogyha most tudtad meg akkor nem rég óra cigizik,és akkor nem nehéz leszoknia)mond meg neki,hogy ha továbbra is cigizik hamarabb megöregszik a bőre nagyon ronda sárgás és feketés lesznek a fogai a bőre szárazabb lesz illetve nagyon büdös lesz a bőrének és a lehelete is nagyon büdös lesz és a haja is ronda száraz lesz.

A dohányzás sok betegség előidézője lehet:tüdőrák,érelmeszesedés,szívinfarktust..stb..

2012. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
2012. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó 3.

Neked miért ilyen rohadt nagy mumus a dohányzás? Nem egy 60-70 éves embert ismerek akik tizenéves koruk óta dohányoznak és ha épp nem cigiznek egyáltalán nem büdösek, a bőrük se sárga. Ez ugyan olyan mint a tüdőrák, előfordulhat, de nem minden dohányos ebbe fog felfordulni. Igazából ameddig módjával csinálja nincs vele semmi gond, majd még egy pát év múlva érik egy kicsit és belátja hogy mi a jó neki és mi nem.

2012. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

de az sem mindegy,hogy hol csak mert pl a suliban vannak egy csomóan akik ott cigiznek,hol ott a törvény tiltja szerinted ez helyes?

és miért jó cizni? Ne akarj belém kötni!

Felőlem azt csinál a kérdezőnek a fia amit akar,én csak figyelmeztettem a kérdezőt is,hogy nem a legjobb ha cigizik a fia én csak jót akartam,semmi rosszat nem mondtam!

Szóval te azt mondod,hogy cigizzen nyugodtan?

Nyugodtan rombolja az egészségét?

és pazarolja a pénzét miközben "kinyírja" magát?


Tudod! Ha elszívod, megszívod!

múltkor egy öreg hapsi beszélt hozzám miközben cigizett,egyszerűen nem bírtam ki mellette álldogálni,a cigi miatt is,de azért is mert borzalmasa büdös volt a szája,ja és nagyon ronda sárgás,feketés voltak a fogai!

Illetve a bőrén is lehetett látni,hogy milyen száraz ás a körmei!!!!!!!!!-fúúú nagyon rondák voltak!

hát ha ti ezt szeretnétek-hát tessék!

nekem aztán mindegy mit csináltok,cigizzetek,drogozzatok,piáljatok!!!!!

ti tudjátok mit csináltok!

de a kérdezőnek joga van megmondani a fiának(ha úgy gondolja),hogy ne cigizzen vagy keveset csak.

Szörnyű,hogy most megint én vagyok a hibás,hol ott nem mondtam semmi rosszat!

2012. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként sajnos nem csak magatokkal szúrtok ki ha cigiztek!

sajnos ezzel a környezeteteknek is árthattok!

2012. aug. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

szerintetek helyes,ha egy ember tizenéves korában már elkezd cigizni?

szerintem borzalmas!

hát az én gyerekem nem fog cigizni,mivel én nem fogom neki megengedni a saját érdekében is!

2012. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!