Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Le akarok szokni, de félek...

Le akarok szokni, de félek hogy elhízok mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, könnyen hízok, viszont most elégedett vagyok az alakommal. Lassan egy éve dohányzok, viszont sajnos már majdnem napi (max 2napi) egy dobozt.Le akarok szoki, vagy csökkenteni az adagot, de attól tartok, hogy meghíznék, és azt nem akarom. Valami tipp?

#leszokás #elhíz
2012. aug. 16. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mozogj, mondjuk. Az a legősibb dolog elhízás ellen.
2012. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz igen a mozgás is fontos, de én az ilyen pótcselekvéses témát akartam ezzel megcélozni. De köszönöm a választ
2012. aug. 16. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Keress valami visszatartó erőt, azzal sokkal könnyebb leszokni. Például nekem barátnőm, amikor még nem volt az, azt mondta, hogy addig nem jön össze velem, amíg dohányzok. És ez volt akkora visszatartó erő, hogy sikerüljön. Például legyen valakid aki fontos neked és megtiltja, hogy cigizz és ne tudj neki hazudni. Így amikor rá akarnál gyújtani jusson ő eszedbe.

Ha meg ugye cigi helyett ennél és ezért félsz az elhízástól, akkor a mozgás tökéletes, hiszen úgy ehetsz többet ha lemozgod.

2012. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Ez hasznos volt!:)
2012. aug. 16. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát...nem könnyű a leszokás.Nekem az volt a pótcselekvés cigi helyett,hogy mindig elmentem sétálgatni és persze folyton egy boltban kötöttem ki,hogy azért legyen célja is a sétámnak.Így a vásárlás váltotta le a cigit.Vigyázz,hogy jó pótcselekvést válassz helyette.Egyértelműen a mozgás a legjobb tipp.Vagy ha majd megkívánod,igyál meg egy pohár vizet cigi helyett.
2012. aug. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
te tudod mi vagy? ... egy igénytelen........ inkább cigizz, tedd tönkre a hajadat, a bőrödet csak azért hogy egy kis felesleg se legyen.. na ez aztán nagyon okos.. inkább hogy mozognál egy kicsit.
2012. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!