Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sok ez egy napra? 2 db korpás...

Sok ez egy napra? 2 db korpás zsemle+ 1 kefír -egy tál bableves, kizárólag csak a leve és a főtt répa -2 db szendvics light margarinnal, sovány sonkával, bő sárga paprikával Ezenkívül, ettem egy sport szeletet, pár szál ropit, én ezt soknak éreztem!

Figyelt kérdés

Valószínüleg azért érzem soknak,mert elég nagy fogyáson vagyok túl,120 kg-ról fogytam le 79kg-ra!

De még mindig szeretnék 15 kg-ot fogyni!


2010. júl. 7. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
hát ez nem éppen diétás étrend volt a kenyerekkel meg a csokival. ha fogyni akarsz továbbra is akkor sok zöldség , gyümölcs, fehér hús, és sok folyadék. reggelire max egy szelet telj. kiőrl. kenyér és a nap többi részében ne egyél szendvicseket.
2010. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
hát igen, ez elég sok volt :S
2010. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogyóznál, akkor talán még kevés is lenne. 64 kiló vagyok (175 cm) és többet eszek, mégis sokszor így is fogyok. A csokit tényleg kispórolhatod, nem kell az oda. A két szendvics helyett is ehetsz egyet, hátha nem maradsz éhes. De nem kell túlzásba vinni a fogyást se, így is szép eredményt értél el.
2010. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szó sem volt arról.hogy diétázom.Csupán arra voltam kiváncsi más kivülálló szerint sok e ez amit megeszem.
2010. júl. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!