Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez tüdőrák jele?

Ez tüdőrák jele?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 3 éve dohányzom, napi 1 doboz cigit szívok, és aszthmás vagyok. Mostanába picit fulladó érzést érzek néha, meg irritációra váladékosat köhögök. Nem kérem hogy lecsesszetke, tudom hogy nem helyes, de ez tüdőrák? 9 hónapja voltam szürésen és nem volt semmi para, meg a tüdőrákilyen fiatalkorban kialakulhaT?

Válaszokat köszi


2012. szept. 5. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:

A rák nem válogat mindegy, hogy fiatal vagy öreg...

Orvos!!!

2012. szept. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ideje lenne leszoknod,főleg hogy asztmás vagy...
2012. szept. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de ez inkább a COPD tünete, ami nálad az asztmád miatt sokkal korábban kialakulhat, mint más egészséges embernél. Ennek sem nagyon örülhetsz, mivel ez egy gyógyíthatatlan betegség, ebbe is bele lehet halni, ráadásul sokkal tovább tart, mint egy gyorsabb lefolyású halálos betegség.Mindenképpen menj orvoshoz!
2012. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem tüdőrák, hanem a dohányosokra jellemző krónikus bronchitis.

Gratulálok a sok eszedhez, hogy az asthmádra még rászívod a bagót.

2012. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy tüdőrák, de biztos, hogy nem normális.

Szokj le, vagy ha nem is legalább csökkentsd a mennyiséget (napi 1-2 szál), mert ez 16 évesen nagyon sok (azt nem értem pénzzel hogy bírod). Asztmára pedig különösen káros, a legjobb lenne ha letennéd a cigit.

2012. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy az.Csak a sulinkban 7-en haltak meg emiatt.Pedig jó arcok voltak.
2012. szept. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!