Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti elhíztatok miután leszoktat...

Ti elhíztatok miután leszoktatok a cigiről?

Figyelt kérdés
3 hónapja hagytam abba a dohányzást és felszedtem 5 kilót. talán még az elején többet ettem mint egyébként de már most egyáltalán nem eszek sokat és mégis hízok. mitől van ez? és vissza fogok fogyni a régi súlyomra? vagy így maradok? már futni is járok de az idő még annak eredménye lesz ha lesz egyáltalán.
2012. szept. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a leszokással legtöbb esetben vele jár. Nagyon nehéz lesz visszafogynod. Nekem 5 évembe tellett, mire leadtam a felszedett 15 kilót. Pedig én sem ettem többet, mint azelőtt.
2012. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem. Igaz, jobb lett az étvágyam, de le is dolgozom, amivel többet eszek. Igaz, én fizikai munkát végzek, csak sokkal energikusabban, mint előtte.

Mellesleg az orvosom szerint ( akivel együtt fogadtuk meg, hogy leszokunk)a 3. hónap után van a kritikus időszak. Én már a 10. év után vagyok, de a dokim tavalyelőtt még cigizett. Azóta nem jártam nála...

2012. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
milyen kritikus időszak?
2012. szept. 12. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:

5év alatt 15kilót?.. végülis sikerült, ahhoz gratulálok, de elég szarul csinálhattad.

én sem híztam meg, mivel ahogy abbahagytam a cigit, sokkal több energiám volt, és eljárok azóta is futni, meg ilyesmi. és jobban érzem így magam.


ha fogyni akarsz, akkor a sport-mozgás témakörben olvasgass, jó étrenddel 5kilót 1hónap alatt le lehet adni.

2012. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapra tettem le,de eléggé elhíztam.Erre egyetlen megoldás a sport,vagy a fizikai munka.
2012. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is felszedtem pár kilót,de minimális
2012. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!