Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért vágyom ennyire a cigire?

Miért vágyom ennyire a cigire?

Figyelt kérdés

még soha egyetlen cigarettába sem szívtam bele és mégis hatalmas kisértést érzek h kipróbáljam mitől lehet ez? ha mégis kipróbálom egy száltól rászokhatok?

15/L



2012. szept. 13. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rá is szokhatsz meg nem is. Lehet, hogy csak fájni fog a fejed és köhögni fogsz és belátod, hogy büdös a szád, már öröm nem történt.
2012. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
...más öröm nem történt.
2012. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy száltól nem fogsz rászokni, én fél évig intenzíven szívtam, de a rászokást azzal sem értem el (szerencsére). Mikor napi egy doboz fogyott, rájöttem, hogy gond van, és gyorsan le kell állnom, mert egyrészt minden nap nincs rá annyi pénzem, másrészt pedig, mert tisztában voltam vele, mennyi kárt okozok vele saját magamnak. Az utolsó szálaktól, amiket elszívtam, szabályosan rosszul voltam. Hogy mi ennek az oka? Mindössze az, hogy meghoztam egy döntést, miszerint nincs szükségem a cigire.

Egy száltól nem lesz bajod, partidohányzástól nem lesz semmi bajod, a baj akkor kezdődik, amikor megveszed az első dobozt magadnak. Nem hittem el, mikor nekem mondták, aztán tapasztaltam a magam bőrén.

Ha kívánod a cigit, próbáld ki nyugodtan. Ha szerencséd van, azonnal megutálod, és később rá sem bírsz majd nézni :p

2012. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igy kezdi mindenki,akíváncsiságod lesz a csapda!

Elszivsz egyet nem fog jól esni,de addig kisérletezel vele kiváncsiságból,amíg rá nem érzel az "ízére".

Csak akkor sajnos már késő...

2012. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ennyi idősen, másfél éve, azóta úgy szoktam rá, hogy eleinte napi 2-3 szál, mostmár heti max 2.

16/L

2012. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 13-14 éves korom körül voltam így vele, aztán 14 évesen kipróbáltam. :)

3. válaszolónak teljesen igaza van, egy-két száltól, és partidohányzástól nem szoksz még rá.

Az 1. dobozzal kapcsolatban is igaza van, én miután megvettem az 1. dobozt magamnak, utána már tényleg kívántam a cigit. Most is 2 hete minden nap a cigire gondolok, hogy elszívnék pár szálat... (de egyedül valamiért nem akarok szívni, de venni se nagyon) Bár én nem szoktam cigizni, csak "partidohányos" vagyok.


15,5/L (lepontozhattok)

2012. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem.
2012. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá!!! Ha hajlamos vagy rá akkor örökké a rabja leszel! Hidd el!
2012. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló jókat írt de azzal, hogy „próbáld ki nyugodtan” nem értek egyet!
2012. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igazából én sem akarom kipróbálni mert félek nehogy rászokjak viszont abban is reménykedem h talán megtudnám h milyen és utána már nem akarnék, csak az a baj hogy szinte minden 2. gondolatom e körül forog
2012. szept. 14. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!