Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért vágyom ennyire a cigire?

Miért vágyom ennyire a cigire?

Figyelt kérdés

még soha egyetlen cigarettába sem szívtam bele és mégis hatalmas kisértést érzek h kipróbáljam mitől lehet ez? ha mégis kipróbálom egy száltól rászokhatok?

15/L



2012. szept. 13. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel ne szivasd megad magad, mert ha nem próbálod ki, végül ebbe őrülsz bele. A kipróbálás nem okozhat függőséget, valószínűleg rá jösz, hogy büdös, szar ízű stb. A kísértésnek lelki okai vannak, látod, hogy mindenki szívja és te is menő akarsz lenni. Szóval: próbáld ki egész bátran, de az első száltól garantáltan rosszul leszel, ne is lepődj meg :)
2012. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én buliban, részegen kipróbáltam, de semmi jó nem volt benne (igaz rossz sem), ezért nem szívtam többet.


Amúgy egy jó erős és büdös cigit próbálj ki, attól majd jól elmegy a kedved a továbbiakban. Csakis kölcsöncigit próbálj ki, ne vegyél, mert akkor előbb-utóbb el fogod szívni a többi szálat is. Na és állj ellen az osztálytársak csábításának, főleg ebben a korban, mert ilyenkor a legkönnyebb rászokni.

2012. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De a legjobb, ha ki sem próbálod.
2012. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!