Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eldöntöttem, hogy leszokok.6...

Eldöntöttem, hogy leszokok.6 éve dohányzom, napi egy dobozzal. Ma egyáltalán nem gyújtottam rá, de nagyon nehéz. Mondanátok olyan dolgokat, amiért tudom, hogy nem szabad rágyújtanom, ha már egész nap nem tettem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ettől az embertől olyan ideges leszek, hogy nettó fél dobozzal el kéne szívnom, ha megnézném, de azért köszi a segítő szándékot. :D
2012. szept. 27. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Találj magadban valami motivációt,ezen más nem segít.Ha nem hat meg az az érv,hogy egészséges maradsz(egyébként szerintem ez senkit nem hat meg igazán,csak azt,aki tényleg beteg),akkor keress valami mást,amit úgy érzel,hogy elvesz tőled a dohányzás.Nekem ilyen volt az,hogyha nincs semmi függőségem,akkor szabad lehetek és nem kell állandóan cigire költeni.
2012. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt mint ha én írtam volna ki. 27-től nem dohányzok én sem . 6 évig cigiztem. nehéz. nagyon nehéz. De úgy vagyok vele hogy én teljes ember akarok lenni. Nem vagyok az ha valami kiegészíti az életem. És ez a dohányzás volt. Azóta unalmat és egy kis ürességet érzek. Az első nap iszonyat volt. A második tűrhetőbb, de a délután ott is veszélyes, harmadik nap. Itt ülök a laptop előtt. Voltam futni kb fél órát. mert ugye bírtam addig kapásból, nem csak 10 perc és kivan a tüdőm, és ezt nem csak bebeszélem magamnak vagy az se érdekel ha igen., de jobb volt futni. És most pedig lusta vagyok, de hogy lefoglaljam magam, elmosogatok, összekészítem a holnapi szendvicset, és lehet hogy levágom a barátom haját. Ezek a próbálkozások igen, ami lehet rossz,pláne hogy még a barátom dohányzik, de olyan sok mindenkinek elmondtam, akiknek csak tudtam, mert utána nem maradhatok szégyenbe, mert azt mondanák gyenge ember vagyok, és nem ér semmit az elhatározott gondolat és üresek a szavaim. Ezek az okok ami miatt nem adom fel. Anyukám azt mondta ha 3 hónapig kibírom abbahagyja ő is, a párom egy hónapot mondott. És ők is kellőképp motiválnak. Szóval akarj te is TELJES EMBER lenni. Sok sikert
2013. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jah bocsi. Am most látom hogy egy év eltérés van. hopsz. remélem leszoktál, vagy valakinek jó a motivációm :-) utolsó voltam
2013. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!