Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék leszokni a cigiről....

Szeretnék leszokni a cigiről. Tudom hogy ez csak akaraterő kérdése lenne, le is akarok szokni róla a saját erőmből de nem igazán akar összejönni. Aki leszokott az hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Szédülök kiszáradok és csak a cigire tudok gondolni ha sokáig nem cigizek (ezt max 1 nap alatt értem). Az hogy reggel ne gyújtsak rá azt nem tudom megállni: A kávéhoz muszály. Adjatok tippet
2009. aug. 3. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél óránként igyál vizet,kivéve éjszaka.Egy pár hét,és teljesen el felejted.
2009. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én hogy csináltam? Úgy, hogy kijelentettem, hogy "na, most nyomtam el az utolsó szálat". És azt történt, hogy tényleg az volt az utolsó. Kész, ennyi volt. Voltak elvonási tüneteim? Igen. Nehéz volt? Igen. Megérte? Igen.


A kávéhoz nem "muszály", de még csak nem is muszáj cigizni. Tudod, miért? Mert kiütik egymást.

A kávé tágítja az ereket, a cigi összehúzza. Így a kettő együtt pont azt a hatást fejti ki, mintha egyiket sem csinálnád.


Nincs jobb tipp: akaraterő. Ez kell. Ha nincs akaraterő, akkor ennyi volt. Sosem fogsz leszokni.

2009. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga a kérdésfeltevés is megkérdőjelezi, hogy le tudsz-e szokni a dohányzásról. Ne másokra várj, ne nyerj még ezzel is egy kis időt arra, hogy dohányozhass, amíg nem kapsz válaszokat. Ne nyújtsd meg a dolgot, mert egyszer úgy is el kell jönnie annak a pillanatnak, amikor egy utolsót slukkolsz és az mindenképpen kellemetlen lesz. leszokni a dohányzásról borzasztóan egyszerű dolog. Sokkal könnyebb, mint hinnéd. Egyszerűen csak nem gyújtasz rá, amikor rá szeretnél. A puszta függőség nem rakja a cigit a szádba és nem gyújtja meg azt. Szar lesz, talán nagyon is. De még mindig sokkal jobb lesz ez, mint meghalni 50 évesen, vagy rájönni, hogy hoppá, nincs életképes spermád. Akkor már egyáltalán nem lesznek olyan kellemes emlékek azok a reggeli cigi-kávé kombinációk.
2009. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát egyszerűen. Én letettem és elhiszitek vagy sem saját meglepődésemre nem kívánom és nem eszek többet. Egyszerűen meguntam, hogy büdös lesz tőle a bőröm a hajam...stb. A végén már undorodtam tőle és feltettem a nagy kérdést: Biztosan kell ez nekem?

És nem kell. Most már több mint fél éve nem gyújtottam rá. Pedig a Párom dohányzik.

2009. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!