Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigiről mit...

Válasz??? kérdése:

Az elektromos cigiről mit kell tudni? Mennyire káros meg ezek m mert azt tudom mennyibe kerül csak nem tudom hogy vegyek e

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az "analóg" cigihez képest elenyésző eü kockázata van.
2012. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi valami kicsit bővebb infot nem tudtsz mondani?
2012. nov. 1. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Megéri venni én is most fogok. Ahogy az első is írta elenyésző a kockázata az analóghoz képest. Nincs kátrány, büdös füst stb. Gondolom tudod, hogy több izű liquid van. Még annyit, hogy füst helyett gőzt fűjsz ki. [link]
2012. nov. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

20-év ,napi másfél doboz cigi után letudtam tenni a cigit.

3-HÓNAP E-CIGI, nikotin fojamatos csökkentése és már másfél éve sem cigi se e-cigi.

Tanács,azutántöltő fojadék íze nem olyan mint a cigié,ha nincs mododba kiprobálni egy pár ízt végyél előbb kostolocsomagot 2-3- ezerért,és ameik iz tetszik abbol rendelj.A kóstoló csomagban ami nem izlik majd elszívod amikor már nem lesz más.Már e-cigivel is sokkal jobb a közérzeted a szaglásod,hogy káros -e szerintem nem.De csak minőségi e-cigit vegyél!!!!!!!!A piacost azt kidobhatod még a piacon avval nem fogsz leszokni,(gyenge aksi kicsi tartáj-stb).

2012. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!