Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ennyi az egész?

Ennyi az egész?

Figyelt kérdés

Ma szívtam életemben először, de nem éreztem semmit. Meggyújtottam, beleszívtam, le is tüdőztem... A cigi füstölt, de én nem láttam hogy a számból jött volna füst, pedig most cigi szagú a leheletem. Meg persze éreztem is valamit, de ennyi az egész??? Nem értem miért szokik rá ennyi ember, mikor semmi eget rengető nincs benne. Vagy valamit rosszul csináltam? Mert kétlem. Nem agysebészet..

18L


2012. nov. 15. 12:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha azt hiszed, hogy ezzel felhúztam magam, tévedsz. És lehet, hogy az előbbi válaszban nem írtam elég pontosan, de ettől még neked sem kéne támadnod!
2012. nov. 18. 18:56
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit úgy tűnt, hogy felhúztad magad, igen. De hát én nem támadok, csak válaszoltam, tényleg. :)
2012. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!