Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Lehet bénán...

Dohányosok! Lehet bénán csinálom? Lent

Figyelt kérdés

Ma gyújtottam rá először és leszívtam ahogy mondták.Hogy szájon keretül szívjak be egy kis levegőt.Nagyon köhögtem és nem tudom h miért a cigi asszem 6 körüli.Nektek mi volt a tapasztalatotok, amikor először nyomtátok?Lehet h ilyen 3-asal kellet volna először? anti cigis válaszokat nem kérek

Mielőtt azt hiszitek h ovis gyerek vagyok : 20/f :)


2012. nov. 22. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, beleszívsz a cigibe, szívsz rá egy kevés levegőt, és letüdőzöd, mintha csak a levegőt tüdőznéd le. Az, hogy köhögsz tőle, teljesen normális. Megkérdezhetem, hogy milyen felindulásból kezdtél el cigizni?
2012. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg kínáltak, és ennyi :D Szóval ezt hívják tüdőzésnek?
2012. nov. 22. 18:44
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

eleinte még szédülhetsz is tőle de aztán nagyonjóóóóó :D

vegyél narancs szofit vagy sárga bondot az elég jó gyenge kezdésnek megfelel bőven

2012. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen szédültem :D és fogok venni valami gyengusat:D
2012. nov. 22. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A szédülés is normális, én az elsőnél nagyon szédültem. :)

Olyat nézz így elsőre, aminek az értékei max 3 körül vannak.

Látom megtetszett a nagy köhögés ellenére.

2012. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ilyen suli mellett nem akarsz te élni :S De én flavour note ra gondoltam :D
2012. nov. 22. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:

ha nagyon erősnek érzed vegyél fehér bondot vagy fehér szofit (1 0;1 1 -a káros anyag tartalom)

esetleg világoszöld pallmallt (ez mentolos és ugyan azok az értékei mint az előtte lévő 2-nek)

2012. nov. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok tehát a fehér szofi, fehér bond és világos-zöld pallmall károsanyag tartalma:

1

0,1

1

2012. nov. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sárga multit ajánlanám .
2012. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem az elsö cigim piros marlboro volt.. háát maradjunk annyiban hogy mikor nagynehezen elszivam ültem a padon és kapaszkodtam mert úgy éreztem magam mintha hatulrol elöre dölne az egész világ alattam...XDDDD
2012. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!