Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van mindenki a dohányoso...

Miért van mindenki a dohányosok ellen?

Figyelt kérdés
Dohányozni jó, oké hogy van aki egyenesen utálja, de pont olyan ez, mint a sörrel vagy bármi mással, mindigis lesz aki nem szereti. Minek kell másképp nézni arra aki cigarettázik ? Régebb is dohányoztak az emberek, egyáltalán nem számított rossznak.
2012. nov. 11. 13:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
En nem nezek maskepp rajuk, en utalom, vannak a tarsasagban is akik dohanyoznak, de megvagyunk, azert, hogy valaki dohanyzik meg nem jelenti, hogy rossz ember, en ellenzem, mert szerintem hulyeseg.
2012. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert a dohányzás arra is káros, aki nem dohányzik!!!

Magasról szarok rá, hogy vki sörözik vagy piál, mert azzal az én egészségemet nem teszi tönkre (hacsak nem részegen vezet).

De a dohányos az nekem is árt, nem csak magának.

2012. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Mert nem akarom más után a büdös füstöt szívni...

Ezen kívül mi értelme van a dohányzásnak?:

-drága

-egészségkárosító

-büdös leszel tőle és még lehetne sorolni.

Legalább egy pozitívumot mondjál róla:)

Egyébként nem vagyok a dohányosok ellen. Mindenki azt csinál az egészségével, amit akar. Csak másra legyen tekintettel.

2012. nov. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Én két okból:

1. Mert annak az egészségét is károsítja,aki nem dohányzik!

2. Nem csak a dohányzásra kijelölt helyen,hanem máshol is rágyújtanak,és ha valaki szól,még ők vannak felháborodva!

2012. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
mert utálom,ha anyámék befüstölik a lakást,trombofíliás vagyok,nem is szabadna még passzívan sem dohányoznom,de anyámék akkor is füstölnek
2012. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
38%

Az egész baromság.Akik ezzel jönnek hogy mert nem akarják más füstjét szívni akkor azok ne vezzessenek autót mert nem akarom a kipufogó füstöt szívni.Ilyen erővel őket is lehetne utálni.Vagy a szomszédbácsit aki süket és 100-on hallgatja a TV-t ami már engem irritál.


Senkinek nincs joga senkit elítélni azért mert dohányzik.

2012. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
A kipufogógáz teljesen más. Ahogyan a hangos tv-t hallgató süket szomszédbácsi is. Tudod elmagyarázhatnék neked 1-2 dolgot, de annyira a süt a tudatlanság a válaszodból, hogy nem értenéd. Pont az a típusú ember vagy, aki sötét, mint az éjszaka és csak a saját hülyeségét fújja.
2012. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó! inkább te vagy egy sötét kutya, és igen a kipufogógáz tényleg teljesen más, a különbség hogy még sokkal mérgezőbb mint a dohányfüst.
2012. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8%
Drága 7-es mond már meg miben más ? Ez a két életpélda azon az elven alapul ami alapján osztod itt az észt.És mi vagyunk sötétek ? :D Magadnak mondasz ellent te idióta ...
2012. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Na szerintetek mégis mi a különbség?

Az, hogy a közlekedés HASZNOS. Igen, káros is mellette, de tudod az emberek nem tudnak mindenhova gyalog járni.

Majd ha feltalálsz olyan eszközt, amivel környezetszennyezés nélkül lehet A pontból egy messze lévő B pontja jutni, majd akkor okoskodjál.

A cigi az égvilágon semmire nem jó, senkinek nem hasznos (max annak, aki meggazdagszik belőle).

Nincsen semmi funkciója.

2012. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!