Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire kell megtömni a...

Mennyire kell megtömni a vizipipa dohánytartóját dohánnyal?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne h kb mennyi dohányt kell beletenni, és az is, hogy mennyire kell lazán beletenni vagy mennyire kell megtömni.

+ Néha van, hogy azt tapasztalom, hogy nagyon nehéz szívni a pipát. Ez most akkor mi miatt van? Sok vagy nagyon megtömtem?


2009. aug. 18. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szabad megtömni mert ha hozzáér a fóliához amin a szén van akkor nagyon durván ég el és akkor kellemetlen lesz a füst. az a lényeg, hogy rakj bele annyit, hogy ne érjen még hozzá a fóliához vagy a fém tartóhoz nem tudom mit használsz hozzá.
2009. aug. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne, ha csak úgy üresen szívnád! :)))
2009. aug. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kösz a tanácsokat!:)

am lehet h üresen kénre szívnom, de legalább látom h te csak poénból írtad be azt a tanácsot, mert sajnos vannak akik annyira tökéletesek és méginkább tökéletesek h el se lehet mondani, h egyből beírják, h ne is szívd meg ilyenek, nah ezeknek dugnám fel a seggébe az egész viipipát csövestül mindenestül és hagy élvezzék az indetisáknuknak megfelelő élethelyzetet....hehehehenyeheheheh=)

ezt am beba/szva írtam mert most jöttem haza a hajdúhétről, egyszer ti is látogassatok el oda=)

(hajdúböszörményben van=)

2009. aug. 20. 02:24
 4/5 anonim válasza:
az elozohoz meg hozzafuznem, hogy lazara kell rakni a dohanyt, pl szetszeded kicsidarabokra amikor beteszed s utanna nagyonenyhen megnyomkodod. meg egy jotanacs, a szen ala nagyon kicsi lyukakakt szurj, amennyire csak lehet es csak a szen alatt legyen lyukas a folia
2010. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja es ha hasznosnak talaltad a valaszom legyszi nyomj egy zold kezest h nojjon a szazalekom mert meg uj a felhasznalom ;)) :D
2010. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!