Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Segítség! Az osztálytársam...

Segítség! Az osztálytársam megmérgezett!?

Figyelt kérdés
most kezdtem cigizni és kértem az osztálytársamtól egy szál cigit. azt mondta h csak töltött cigije van mondtam neki h jó lesz az is csak már nagyon cigiznem kellett. és félórája szívhattam el nagyon furán érzem magamn kiszéradtam szédülök nem értem mi történik nem ettem azóta semmit, nem is ittam semmit... mitől leeht ez???? segítség!!!!!! nem merek anyukámnak szólni még nem ért haza de a szemeim is olynaok mintha beteg lennék :S:S
2012. dec. 7. 18:51
 1/7 anonim válasza:
Mivel most kezdtél senki nem mérgezett meg hanem alap h szédülsz.Amikor én gyújtottam rá először akkor majdnem elestem :D egy kort kérdezhetek?
2012. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már késő,meg fogsz halni.
2012. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze, nikotinnal... ahogy te is magadat

hidd el, könnyebb nem rászokni, mint leszokni

2012. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nem érittek begyulladt tőle a szememí,???!
2012. dec. 7. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
amikor én rászoktam, elszívtam a szünetben egy szál gyenge cigit amilyet szoktam, majd lyukasóra következett, és egy 20 perccel később megkínáltak egy piros marlboroval, én hülye elfogadtam, hát a következő órára, annyira rosszul lettem, hogy az ofő vitt el orvoshoz, persze nem mertem megmondani, a rosszullétem valószínűsíthető okát, így csak hebegtem, hogy hát előszokott fordulni, néha leesik a vércukrom, nem történt semmi - csak bánom a pillanatot amikor rá szoktam :(
2012. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mérgezett csak a töltött cigi kb a legdurvább.Tömyénre tömik és nagyon üt a nikotinja.Vannak olyan ismerőseim akik már évek óra dohányoznak de a töltöttet ők sem szeretik mert nagyon durva.Nem hogy te aki most kezdtél ..
2012. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy volt benne egy kis mariska. Hogy lehetsz ilyen hülye, hogy elfogatsz mástól töltött cigit? Bármi lehet benne...


Egyébként ha van egy kis eszed, még most leszoksz róla, amíg könnyen megy. Nem menő dolog az, ha olyan szagod van állandóan, mint egy hamutartónak...

2012. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!