Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 hónapja raktam le a cigit,...

3 hónapja raktam le a cigit, nem voltam erős dohányos. Eddig semmi gond nem volt, de most meghalok egy cigiért. Jártatok már így?

Figyelt kérdés
Eddig tényleg kibírtam, de most minden gondolatom a cigi körül forog. Van valami jó praktika erre, hogy kibírjam? Köszi!
2012. dec. 31. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

3hónap után a szervezeted már nem is emlékszik a cigire. csak te sóvárogsz utána, ezáltal csak rajtad múlik, hogy gondolsz-e rá, vagy sem

értsd úgy, hogy ha most elkezdenék azon gondolkodni, hogy milyen jó lenne most kaliforniában lenni, akkor egy idő után elhiszem, hogy nekem csak ott jó. de közben meg ez csak saját hülyeségem lenne

2012. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most kell erősnek lenned, nálam is így volt, de 6 hónap után! Csak 1-2 hétig tartott. Nehogy rágyújts, mert meg fogod bánni utólag. Kitartás.
2012. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fünof ***** válasza:
nekem is ugyanigy 3 hónap után volt. valószínűleg mert a cigi lerakása után fogytáűl néhány ki9lót és a benne lerakódott nikotin még felszabadult. kitartás nem tart sokáig.
2013. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért van ez így mert most kezd kiürülni a szervezetedből.

Hát hülyén hangzik de barátnőm ropizott, és úgy csinált vele mintha cigizett volna (mint a gyerekek) És neki bevált

2013. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja már rég kiürült... ne rinyálj ennyi az egész, ha eszedbe jut, tereld el a gondolataid...
2013. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindenki így jár! Én vizet ittam helyette,de nagyon sokat! Különben 1-2 perc és elfelejted,nehogy rágyújts!
2013. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én elég sokat cigiztem, 18án lesz 4hónapja, hogy letettem. Nekem az első hónap kegyetlen volt, majd beleszívtam egy cigibe, köhögtem, és nem kellett utána. De most szinte mindennap hiányzik. Volna kedved beszélgetni?
2013. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező és utolsó: Hány évesek vagytok mennyi ideig dohányoztatok? Naponta mennyit szívtatok és milyen fajtát? Szerettetek dohányozni?
2013. márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!