Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg gáz, ha nem dohányzom?

Tényleg gáz, ha nem dohányzom?

Figyelt kérdés
Még ki se próbáltam egyszer sem! Sose szívtam és ez sokak szerint gáz. Tényleg gáz? 16/L

2012. dec. 31. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Az a gáz, hogy valaki olyan akartgyenge, hogy nem tud leszokni róla...
2012. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem gáz.
2012. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöldkéz
2012. dec. 31. 19:54
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Igen, gáz, a pokolra kerülsz.


Egyébként nem gáz, de a kérdésed igen. Érett ember ilyet nem kérdez.

2012. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
NEM GÁZ! És sose gondold, hogy ciki, ha az ember nem követ el lassú öngyilkosságot (=cigi)
2012. dec. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem gáz.

Ne is foglalkozz velük, el jön majd az ideje, mikor azt fogják gáznak tartani, hogy ők rágyújtottak. Legyél te az okosabb.

Vagy esetleg:

Nem tudom, hogy a dohányzós haverjaid, osztálytársaid milyen időközönként vesznek cigarettát (ha éppen veszik és nem a szüleiktől lopják), de szerintem kb. hetente egyszer, maximum kétszer. Szóval a lényeg, tegyél félre hetente kb. 800 ftot a zsebpénzedből (tehát azt az összeget, amit ők cigire költenek). Egy ideig ne szólj egy szót se, csak legyints arra, amit mondanak. Majd egyszercsak vegyél valami klassz felsőt, vagy táskát, bármit, ami tetszhet a "kedves ismerősöknek" és ha kérdezik honnan van, te csak annyit mondasz rá, hogy "én spóroltam rá magamnak pénzt, cigi helyett inkább klassz cuccokat veszek".

2012. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
95%
Előre is elnézést, de ezen jót mosolyogtam. Persze hogy gáz azok szemében akik kemény dohányosok, ezzel szemben te nem károsítod ezzel a testedet és remélhetőleg jobb, egészségesebb életed lesz. Tartsd meg ezt a jó szokásodat az új évben is!
2012. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ez jó ötlet :D Kipróbálom.

Amúgy van olyan osztálytársam és ismerősöm is, aki naponta elszív 2 dobozzal... van olyan, aki meg heti 1 dobozzal szív.

2012. dec. 31. 20:18
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább büszke lehetsz magadra hogy nem gyújtottál még rá! :-) Sajnos én rászoktam 17 évesen, és nemrég 29 évesen nagyon nehezen tudtam csak leszokni róla! És még híztam is emiatt 25 kilót! Légy büszke magadra, és ne szokj rá a dohányzásra mert nagyon bánni fogod a későbbiekben. Legközelebb válaszold azt hogy inkább az a gáz aki cigizik. Beteg lesz, kihullanak a fogai és 30 ezret fog költeni havonta a bagóra. ja és büdös is lesz, ráadásul hamar fog ráncosodni , öregedni. Ügyes vagy, ne gyújts rá!!! :-) ili
2012. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne gáz? Mert nem tartasz a csordával a hülyeségbe?
2012. dec. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!