Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok érzik, hogy...

A dohányosok érzik, hogy milyen szagot árasztanak?

Figyelt kérdés
Nem akkor, amikor konkrétan dohányoznak, hanem egyébként.

2013. jan. 16. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2013. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem érzik. Én cigarettáztam több, mint 20 évig és nem éreztem, amíg le nem szoktam.
2013. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 female_superiority ***** válasza:
50%

Nincsen semmilyen szagom, legfeljebb a prafümömet érzik rajtam!!

31/N

2013. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nincsen semmilyen szagom, legfeljebb a prafümömet érzik rajtam!! "


Egy dohányos igen. DE aki nem dohányzik érzi rajtad, nincs az parfüm, ami elnyomja...

2013. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Undorító az a szag, a saját szüleim is folyamatosan érzem. Hányni tudnék tőle!!
2013. jan. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem cigizek, de én max akkor érzem valakin ha előtte szívta el vagy lakásban dohányzik és úgy teljesen átjárta a szag.
2013. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
maximum akkor éreztem, ha márkát váltottam, és még az orrom nem állt rá az új szagra... amúgy mindig azt hittem, hogy nincs szagom... nálunk otthon senki nem dohányzott csak én, és mikor a kinti friss levegőről bementem a szobámba, akkor is mindig megcsapott a cigiszag, de csak 1-2 pillanatra, miután leszoktam 3-4 hónappal, akkor vettem észre, hogy még a "keveset" szívók is milyen rohadtul büdösek...
2013. jan. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, de ha érezném, akkor sem érdekelne, akkor is le*arnám! Akinek meg nem tetszik, szagoljon mást...egyéni szocprobléma.
2015. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!