Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászoktam a cigarettára? Mit...

Rászoktam a cigarettára? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap még fájt a fejem torkom tőle, ma meg már nagyon kivánom... Szóval ma szoktam rá a cigire... De én nem akarok... Mit csináljak, gondolom még ilyenkor könnyű leszokni a cigiről...

Leszokási tippek?



2013. jan. 16. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem gyújtasz rá.
2013. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Egy napja szoktál rá, és már tipp kell? Légy erős, és ne vegyél többet. Minek szívtál azután, hogy rosszul esett? Elképesztően drága, ha napi fél-egy dobozzal szívsz, életed során két családi ház árát is elszívhatod, arról nem is beszélve, hogy felesleges, egészségtelen neked is, a közvetlen környezetednek is, a Földnek is. Csak rossz származik belőle, jó nem. Ehelyett majd megteheted, hogy segítesz a gyermekeidnek elindulni az életben, hogy maradjon félretéve pénzed az idős korodra, vagy hogy értelmes hobbit találj magadnak, pl. kezdj el olvasni, sportolni, rajzolni/festeni, sütni-főzni... még nem késő!
2013. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok, életembe 5 dobozzal vettem amiből kb 2 dobozt szivtam el... Meg álltalába nem veszem hanem kapok suliba... Félretéve pénzem van, nem sok de van... Na mind1 a lényeg, hogy én is lenézem azokat akik ilyenre költik a pénzüket... Régebben sportoltam: foci, kondi terembe jártam, haverokkal jártam minden nap focizni, meg még most is, izmos alkatom van, kocka hasam volt, mostmár nem annyira, mert volt egy szar korszakom kb 1 éve amikor 15 kgot hiztam, de ez hosszú..

A lényeg, hogy mit ajánlanátok nekem a leszokásra? Pl: rágógumi stb..

Ja akkor mikor nem esett jó akkor nem is szivtam többet de ma mintha kicseréltek volna...

Kössz a választ..

2013. jan. 16. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Sportolj ismét, egyél sok gyümölcsöt, és ha kívánod is, álld meg. Csak érdekesség:

Ha egy ember napi fél doboz cigit szív el (ami valljuk be, dohányosok között nem sok), akkor 10 év alatt 1830 doboz, ami 700 Ft-os átlagárral számolva (ami szintén nem valami marha drága) 1 millió 281 ezer. Nem lenne rossz félretéve ennyi pénz, nem? Plusz a kamatok. És ez egy viszonylag keveset, olcsón cigiző ember csak, ha valaki napi két dobozzal szív az ezer forintosból, na ott már 5-6-szor ennyit számolj legalább... Bátyámnak egyszer kiszámoltam, amikor pénzszűkében volt, hogy élete folyamán nagyjából mennyi pénzt pöfékelt el, hogy aztán reggelente majd megfulladjon a köhögéstől: több, mint 7 millió jött ki, annyiból be tudta volna fejezni a házát, és elmehetett volna nyaralni, és még mindig marad...

2013. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyáron szeretnék parkourozni...

Tudom, hogy k*rva sok pénz... De megfigyeltem, hogy nem rég volta havernál és adott egy másik fajta cigit (nem olyat amilyet szeretek) és az k*rvára nem esett jó és most megint úgy érzem mint ha nem is cigiznék... Szóval csak egy cigit "birok"... xdd

2013. jan. 16. 23:04
 6/7 anonim válasza:
38%

4.


Csak úgy érdekességképpen... Gondolom te nem dohányzol, év végére meglesz a másfél milliód a megtakarítási számládon? :D

2013. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezek szerint már rájöttél, hogy azonkívül, hogy egészségtelen és drága, butaság dohányozni és rengeteg macerával jár.

büdös lesz a ruhád, kezed.. ha a családban senki más nem dohányzik, akkor gondolom titkolnod kell, de az nagyon nehéz, mert a nemdohányzóknak jobb a szaglásuk.

és a legfontosabb: ki akarna egy hamutartóval csókolózni?

2013. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!