Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Büszke lehetek arra, hogy...

Büszke lehetek arra, hogy leszoktam a cigiről?

Figyelt kérdés

13évesen szoktam rá (mert nagyfiúnak hittem magam) és 21 éves koromig cigiztem, aztán 21 éves gyomorrontást kaptam és 2 napig csak hánytam és ment a hasam, ha ittam azt is kihánytam ezért rágyújtani sem bírtam, majd 3. nap amikor jól lettem úgy voltam vele ha már 2 napig nem cigiztem akkor nem fogok többet! :) és ma január 27. van a 3. éve, hogy leraktam a cigit! azóta egyetlen egy szálat sem szívtam!


sokan mondják, hogy milyen ügyes vagyok, de erre lehetek büszke, hogy leraktam?


2013. jan. 27. 01:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez nézőpont kérdése szerintem. Én nem cigizek de nem lennék büszke arra hogy leszoktam valami eleve káros dologról, viszont dohányzók körében meg büszke lehetsz magadra mert a legtöbb ember képtelen rá. Pl a szüleim már annyiszor próbálkoztak és nem megy nekik, nagyszüleim meg abba halnának bele ha leszoknának. Egy barátom aki 22 éves és kb 16 évesen kezdte, inkább füvet szív helyette mert nem bírja. Mindenesetre jól tetted hogy ilyen hamar abbahagytad mert később lehet hogy nem is menne. 22/L
2013. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Már hogy ne lehetnél? Ez nem kis dolog!:)
2013. jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát figyelj, szokj vissza rá, és mikor már napi 2 doboz kell, akkor tedd fel magadnak ezt a kérdést múltidőben...
2013. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem kell büszkének lenned. Dohányozni és nem dohányozni is egy teljesen átlagos hétköznapi dolog

a sok hül.ye meg úgyis lepontoz

2013. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gravinator válasza:

Gratulálok!És tisztellek miatta!

Tartsd meg szokásod. Én 17 évesen szoktam rá 1-2 hónap 'leszokás' után mindig visszaszoktam.Ma 62 éves vagyok és minden bajom van miatta.

Az anyagiakról beszélve KB. 1 300 000 Ft amit elfüstöltem + orvosi és gyógyszer költségek..

Ne szokj vissza és bárki kínál utasítsd el.

2013. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a buszkeseg a bun, szoval ne legyel az.

amugy meg azert irtad ki hogy mondjuk hogy milyen kis ugyi vagy?21 evesen ugy viselkedsz mint valami 6 eves...

2013. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A büszkeség egyáltalán nem bűn, ha komoly teljesítmény áll mögötte..sok esetben ez a hajtóerő a dolgok továbbviteléhez. Az önteltség, álszentség, már sokkal inkább.

Nem hiszem, hogy a kérdező dicséretet vár, inkább megerősítést. A dohányzásról leszokni nem egyszerű, sok kitartás, akaraterő kell hozzá.

2013. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sokan mondják, hogy milyen ügyes vagyok, de erre lehetek büszke, hogy leraktam?

leegszii mond hogy ugyi vagyok leegyszi leegyszi leeegysziiii...

2013. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyi vagy!! Tényleg nem kis dolog. Én már vagy tizszer leszoktam, mégsem sikerült véglegesen. Valahol mindig elbukom.

ÜÜÜgyi vaaagy!!! Gratulálok!

2013. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy olyan drogról beszélünk, amely még a heroinnál is erősebb addikciót okoz. Sokkal erősebben függesz tőle, csak az elvonási tünetek enyhébbek (bár láttam már cigiről leszokni akarót kattogni, szétverte a fél lakást, nem tudott aludni, csak mászkált fel-alá...). Szóval igenis, nagy dolog. Aki azt mondja, hogy nem, csak féltékeny, mert rajta a cigi győzött.
2013. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!