Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy majd le tudok szokni? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és 15 éves koromban kezdtem dohányozni. 3-szor próbáltam leszokni. A leghosszabb idő, amit kibírtam cigi nélkül 23 óra volt (abból 10 órát aludtam). Napi 7-8 szál közepesen erős cigit szívok. Később csak nehezebb lesz leszokni? Azért sem próbálkozom mostanában, mert úgy gondolom nem tudnám abbahagyni, akkor meg minek szenvedjek feleslegesen.

2013. febr. 1. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
persze h rosszabb elsz6 egyre többet fogsz szivni nem csak fél dobozzal.most tedd meg ha le akarsz és semmi más nem kell csak akaraterö. tökmindegy mennyit szenvedsz, ne gyujts rá. vagy csökkentsd az adagot és ugy szokj le vagy tapasszal.
2013. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát így elég nehéz lesz, az biztos. Ha már most úgy állsz hozzá, hogy minek szenvedj, akkor sosem fogod tudni letenni. Csak elhatározás és akaraterő kérdése.
2013. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lesz nehezebb a függőségnek, és a leszokásnak nincsenek fokozatai... neked is csak azt tudom ajánlani mint mindenki másnak, Allen Carr könyvét...
2013. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez az egész a fejedben dől el. Ha le akarsz szokni, akkor leszoksz és kész. Eldöntöd hogy akkor mostantól soha többé, és így is teszel. Szörnyű érzés lesz az elején, de kellő akaraterővel menni fog. Minden más csak alibi.
2013. febr. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!